Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

atpl, zbirka TA. Tu ima svega od klina, deep craba, wolfa.

Na Crobexu potvrđen evidentan proboj!
Uskoro na razinama cca 2000.


Ak ga sad preseće odozdo ..mogao bi skok prema gore

Preseklo ga u veljači i ideeee dalje ………nice …a sad čekamo vidjet kolka je divka …golemi potencijali za rast ovdje …

Koliko vidim Crobex je probio 1795-1800 do 1834 i sad radi retest do 1800 potom UP UP UP.
Uostalom prvi sam postao na 1730 da ide veći RAST za duže vrijeme.
Veliki potencijal imaju 4 dionice (3 neću imenovati), a VIRO je jedna od njih.
Brisani prostor po linijama je između 100 i 240kn i tu je lako moguć vrtoglavi rast.
Indijske šećerne firme su rasle i po 300% u nekoliko mjeseci krajem 2018 i u 2019g.
Zašto i VIRO ne bi? RSI probio iznad 30, obično znači početak. RSI će do 50, potom pad,
a onda RSI ide na 80,a target ili 1 ili 2 kako slijedi.
1.target sam stavio 245kn , a idući je 330kn da imate dimenziju potencijala rasta.

Ne treba pretjerivati sa up targetima.

Dokle god su pomični presjeci prema dolje,
Trend je padajući.

Ovo sada daje naznake živosti i bit će malo akcije.


atpl, zbirka TA. Tu ima svega od klina, deep craba, wolfa.
ok žongliranje sa obrazcima , a di ide cjena ?

Drago mi je sto ste postavili to pitanje, kako bi rekli ovi sta nas vode. Zna se, koga se vodi. Vidi se. Al dobro.
Povucite crtu iz plave tocke 1 pa kroz plavu 4, i dobijete liniju targeta. Tako pise u knjizi, nemam pojma.

Sporo ovo sve ide. Kupujte. Trend je pozitivan.
Ovo je nagovor na kupnju. Kako drukčije zaraditi.

Vi i vaše ekonomalije. Raste jer joj je tako došlo. Pritišnjena s pustim obrazcima, nije imala gdje.

Vlen se odbio o crtu trenda, trebao bi drugi udar.


Vi i vaše ekonomalije. Raste jer joj je tako došlo. Pritišnjena s pustim obrazcima, nije imala gdje.

Kakav je ovo count valova? Ne drzi vodu

A jelte, ne drži vodu? A što drži, nešto jače?!
Elaborirajte, molim.
To je ono što sam rekla.

New Report

Close