Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vidim da je kvaliteta i znanje (tehnicke analize) povecano od 2006 godine do danas(2006…prvi put na Poslovnom ).12 godina ..nevjerovatno kako vrijeme prolazi.

Ohoho, kolega..od kad vas ne vidjeh ovdje…😀

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)


Vidim da je kvaliteta i znanje (tehnicke analize) povecano od 2006 godine do danas(2006…prvi put na Poslovnom ).12 godina ..nevjerovatno kako vrijeme prolazi.

Ne mogu se složiti sa Vama … tu je nekad bilo pravih znalaca ..
Samo se nadam da se niste pojavili zbog “noubadi ekspekt spaniš inkvizišn”

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica



Vidim da je kvaliteta i znanje (tehnicke analize) povecano od 2006 godine do danas(2006…prvi put na Poslovnom ).12 godina ..nevjerovatno kako vrijeme prolazi.

Ne mogu se složiti sa Vama … tu je nekad bilo pravih znalaca ..
Samo se nadam da se niste pojavili zbog "noubadi ekspekt spaniš inkvizišn"
[/quote]
Mozda imas pravo ? (kad se radi o znalcima). Zadnji put kad sam bio na Poslovnom je bilo prije ca 2 godine. Ovo je samo kratki posjet (nikakav specijalni uzrok) .Kad se XXX ispuni onda ce biti ” zbog “.
(prije velikog potresa ima i malih potresa) Sretno , do iduceg puta

Sličnog sam razmišljanja oko završetka rasta kao što i sam kažeš … ali kod nas na crobexu smo u magli (možda 1710 pa ako probije 1510 ???)
Pozz

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

kriptonavlakusa sjela na support 🙂

even better than the real thing


Sličnog sam razmišljanja oko završetka rasta kao što i sam kažeš … ali kod nas na crobexu smo u magli (možda 1710 pa ako probije 1510 ???)
Pozz

1510 je samo usputna stanica prema <1000 bodova....Kolega, vi ste moj car, moj mag... od kad vas "slušam" nemam više gubitaka... samo dobici. Dajte mi na PVT ostavite broj tekućeg računa da i vas malo nagradim...neizmjerno hvala!

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)


Vidim da je kvaliteta i znanje (tehnicke analize) povecano od 2006 godine do danas(2006…prvi put na Poslovnom ).12 godina ..nevjerovatno kako vrijeme prolazi.

Prvi put nakon dugog vremena stavljene su dobre crte. Inače nema ovdje znalaca. Bio je možda to Vlad111 ali i on je 2009 nakon završetka krize preko “bare” prognozirao pad i tako nestao u praistoriji. Sve ostalo je ovdje samo priča….

Secer ima 2 patterna. Jedan vodi na 17 USD a drugi na 25 USD.
U svakom slucaju ocekujte nagli rast Vira i Ipkk.
Ekvivalenti rasta secer za Viro su 350kn i 550 kn.

Da ne budem “pristran” evo glediste i stranih analiticara. Svi zovu Long pozicije.Po meni El Nino sve veca vjerovatnost u ozujku u Indiji i onda boom…leti perje do 25 USD. Ekvivalent Viro na 550 kn.

IPKK?



Vidim da je kvaliteta i znanje (tehnicke analize) povecano od 2006 godine do danas(2006…prvi put na Poslovnom ).12 godina ..nevjerovatno kako vrijeme prolazi.

Prvi put nakon dugog vremena stavljene su dobre crte. Inače nema ovdje znalaca. Bio je možda to Vlad111 ali i on je 2009 nakon završetka krize preko "bare" prognozirao pad i tako nestao u praistoriji. Sve ostalo je ovdje samo priča….
[/quote]

što poštovani Croman veli za ekonomski lab
POVEZNICA ekonomski lab za sada djeluje kao apaurin V.Šonje odlične analize POVEZNICA

MMF o izgledima za sljedeću recesiju i Velimir Šonje na tu temu u EnergyPressu: nema drame, ali rizici su tu

New Report

Close