Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tehnički gledano 40 kn je jaka potpora za RIVP. Ako jedan dan zatvori ispod te cijene bit će rizično ostati u dionici jer će biti otvoren put za brz pad od 10% na 36 kn.

Što se više puta testira potpora na 40 kn to ona postaje slabija. Ako pukne prvi target je 36 kn, drugi 32 kn.

farmanovca.com

Zanimljiv dan jučer na Bitcoinu, skok od +10% u vremenu od 1h. Sad je Bitcoin došao na retest ulaznog trenda koji je probio prije dva tjedna i koji mu je sad veliki otpor. Ovo nije trenutak za imati poziciju. Makar sam dugoročno bullish na Bitcoin, crveni scenarij mi izgleda vjerojatniji u ovom trenutku.

farmanovca.com

Slažem se. Dugoročno bullish na Bitcoin ali prije toga vjerovatno još manji pad.

CROBEX – prvi BUY signal nakon dugo vremena. Preskokom 1860 kreće visemjesecni rast. Rast ce vjerojatno do cca 2000 pa manja korekcija ( ljeto) te opet jači rast do zadnjeg vrha 2200. Onda cemo vidjeti za dalje. 🙂

LP

Slažem se za rast CROBEX-a do 2200, iako po meni ide to i do 2400.
Promatram i VIRO duže vrijeme, nešto uzeo ali mislim kupovati još.
Dugoročne pozitivne divergencije formiraju se već mjesecima i mjesecima.
Kad krene rast bit će ovdje eksplozija.
Prolaskom 170kn cijena nema stopa prije 300kn.

Povijest se ponavlja. Na svjetskom tržištu šećer se počeo oporavljati.
Doprinosi značajno prijelaz Brazila u etanol koji će rast s rastom cijene nafte.
Dobre vijesti je smanjenje izvoza Tajlanda koji ne želi prodavati na niskim cijenama.
Indija još nije počela izvoziti i upitno je hoće li pratiti po ovim niskim cijenama.
Indijske šećerane pozivaju farmere da smanje ili obustave sadnju repe i trske.
Po TA šećer bi trebao značajno porasti. Već više mjeseci postoje skrivene bikovske
divergencije. Kad krene kupnja bit će skokovit i snažan rast.
U travnju 2019.g. očekujem Viro preko 350kn.

Moze tjo stavit analizu za Crobeks?
Mali fali za proboj gore


Moze tjo stavit analizu za Crobeks?
Mali fali za proboj gore

pa onda kupujte kolega dok ima … ako vas i ostali poslušaju to bude najbolja prognoza

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Nafta. Mogla bi opet na 30-40$.

zanimljiva situacija na zlatu..

even better than the real thing


zanimljiva situacija na zlatu..

Jel, a kakva?

halfte trinken, halfte Šarcu geben

tehnički gledano, očekuju se veliki pomaci :).. slično kao na kripto tržištu

even better than the real thing

New Report

Close