Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A ja sam mislio da sam ja optimist…

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

Nisam stručnjak za TA, al ovdje mi nekako upućuje na HSS pattern s rastom do 2020.


Tigrus, to bi se sve desilo da nije bilo agrokora. Ne bi znali gdje bi s parama da je tako bilo. Nažalost Agrokor je taj momentum zaustavio i teško da ćemo gledati Crobex 3000 bodova.

Izvrsno rečeno. I Viadukt bi dodao koji je započeo loše razdoblje na ZSE.

@Tigrus
koji set Up za rast vidljiv iz aviona? Koliko ja vidim graf je klinički skoro ravna crta od 2009 godine (dosada).
Možda bi se trebalo staviti u fokus nećega drugog. Ništa se ne ovdje ne priča o kriptovalutama, a postoje već godinama. Promet im je 1000 puta veći od ZSE. Primer: Bitcoin Iz nekoliko centi na 18000 dolara pa sad korekcija (vreme za kupnju).

može li netko objasniti zbog čega pri otvaranju trgovanja na dionicama
koje imaju uravnoteženu cijenu po kojoj k/p prolazi
neke transakcije prođu u 09.30.01 (npr RIVP)
a neke s dobrim zakašnjenjem 09.30.15 ( npr DLKV)
rade li oni to puštanje u trgovanje ručno
ili Gažićka zvoni za svaku dionicu posebno kada da trgovanje počne
ne bi li to trebalo sve proći iste sekunde ili ja nešto nisam u pravilima burze pročitao
mislim da u ovakvim okolnostima dozvoljava u početku i nakon pauza
mogučnost manipulacija zadnjeg prsta


može li netko objasniti zbog čega pri otvaranju trgovanja na dionicama
koje imaju uravnoteženu cijenu po kojoj k/p prolazi
neke transakcije prođu u 09.30.01 (npr RIVP)
a neke s dobrim zakašnjenjem 09.30.15 ( npr DLKV)
rade li oni to puštanje u trgovanje ručno
ili Gažićka zvoni za svaku dionicu posebno kada da trgovanje počne
ne bi li to trebalo sve proći iste sekunde ili ja nešto nisam u pravilima burze pročitao
mislim da u ovakvim okolnostima dozvoljava u početku i nakon pauza
mogučnost manipulacija zadnjeg prsta

Pa odgovor je vrlo jednostavan!
Ako te baš toliko zanima odgovor, uputi isto pitanje ZSE umjesto što ovdje gubiš vrijeme i energiju i tražiš polovičan, neslužbeni i netočan odgovor.
Vjerojatno će ti nešto odgovoriti, a ako i ne odgovore, znati će da ima ljudi koji prate njihov rad tj. nerad, pa možda isprave grešku, ukoliko postoji.
Lp

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Tehnički gledano 40 kn je jaka potpora za RIVP. Ako jedan dan zatvori ispod te cijene bit će rizično ostati u dionici jer će biti otvoren put za brz pad od 10% na 36 kn.

farmanovca.com

Atpl nam je upala u silazni kanal…bas me zanima dokle bu..veliki rast zadnje 2 godine .a sad krenuo rikverc

Mogući scenarij na SP500. Zasad imamo 4 točke simetričnog trokuta na 1H timframe-u.
Molim cjenjene kolege da poćinju stavljati svoje grafičke analize. Bit će korisno svima koji prate ovu temu. Puno korisnije od ocjena koje če dobiti ovaj post.
Sretan Uskrs svima koji ga slave!

"Istina je neotkrivena laž"

Dry Bulk FFA: Panamax Index In Correction Mode

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Mogući scenarij na SP500. Zasad imamo 4 točke simetričnog trokuta na 1H timframe-u.
Molim cjenjene kolege da poćinju stavljati svoje grafičke analize. Bit će korisno svima koji prate ovu temu. Puno korisnije od ocjena koje če dobiti ovaj post.
Sretan Uskrs svima koji ga slave!

S obzirom da je to US ja vidim patern rasta do 6800. Dakle bar 100%. Tada ce i Crobex biti oko 2500

@Ricky
Vidim pad, mada neki kažu da ide index SP500 do kraja godine na 3100.

New Report

Close