Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Blje- ovdje ako padne na 2 kn cu malo uzeti,cini mi se lijepi nivo za jedan tehnicki odbijanac.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Ma daj tigrus, nisam te to pitao….daj nabaci neke targete…to me zanima…

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

Volio bi i ja te nivoe,ali kolega to necemo docekat bez obzira koliko losa bila situacija

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Tigrus, u kom periodu predviđaš takav razvoj??

molim nekog znalca valne (EWT) teorije za komentar.
moje pitanje: ako je ovo downtrend (što opravdano sumnjam), a ne korekcija tipa A-B-Cgdje bi otprilike bilo dno istog možebitnog 1-2-3-4-5 impulsnog vala?
Vaš link …
molim skrolati na dno stranice.
Lp.

pardon, mislio sam na BLJE-R-A.
target ATPL.teško će preko 720-750..zadnji put viđeno nekako s proljeća 2011-te.
no nikad se ne zna.

Ne znam da li pratite, ali na Teletraderu je konkretno na Belju, svijeca četverosatna od 13-16 a time i posljedično dnevna svijeca od 23.1 krivo ucrtana. I ta jedna svijeca promijenila je tok trgovanja IMHO. Jeste li se susretali sa takvim stvarima do sada. Ja stalno koristim Teletrader ali i oni ocigledno imaju gafova. Bila je dobro ucrtana na 23.1. ali iz nekog razloga 24. je bila, i jos uvijek je, krivo ucrtana zadnja cijena.

zakljucna na taj dan nije 2,82 nego 2,94.




hm…

cini se da se Crobex sprema za juris up.

trostruka bikovska na dailyju, sa probojem RSI linea
dvostruka na weekly i dolazi na support od SSa,
dok je monthly u debelom oversoldu i ima jaku divergenciju

Kao loše informiran ako mogu dobiti odgovor na pitanje. U slučaju da Crobex krene up, što se računa kao potvrda rastućeg trenda i otprilike kolika bi trebala biti likvidnost?
[/quote]

Kao loše informirani vi ne bi uopće trebali biti ovdje jer cete popušiti lovu.

Ali ajde, kad već pitate za Crobex:

Prva potvrda bi bio rezolutan proboj SMA 200 na daily, to je cca 1875 (to je sad)

Druga potvrda je zadržavanje iznad SMA200 i nastavak rasta

Treca potvrda je povećanje prometa uz rast cijene indexa

Četvrta potvrda je prelazak MACD weekly u pozitivan teritorij, da se osigura srednjorocna održivost ovog rastućeg trenda

[/quote]

Nakon natezanja na SMA200 daily napokon je probijena barijera.
Sma 200 je ova žuta linija.
Dobar Up signal daje i MACD daily

Na mjesečnom grafu u dobro poznate bikovske divergencije imamo i Buy signal na SSu.

Za ove koji pitaju koliko dugo trajati rast – trajat ce mjesecima.

Evo, sad cemo na 3000 bodova, a rast ne-Crobexovih dionica ce bit još strelovitiji…moš mislit…

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

Nakon natezanja na SMA200 daily napokon je probijena barijera.
Sma 200 je ova žuta linija.
Dobar Up signal daje i MACD daily

Na mjesečnom grafu u dobro poznate bikovske divergencije imamo i Buy signal na SSu.

Za ove koji pitaju koliko dugo trajati rast – trajat ce mjesecima.


iako različitom metodologijom došli smo do sličnih predviđanja
neka vrijeme presudi
želim vjerovati u nadu da će svi biti dovoljno “muško” da žive sa posljedicama vlastitog izbora.
iako se to još nije dogodilo pa…
ostaje da vidimo tko su novostari ili staronovo kmečaći.
a možda i griješim,nebi bilo…
😀

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

@
Tigrus, super Vam je graf. Sa koje je stranice?
Tko jos na svijetu osim Teletradera ima uvrsten Crobex ?

New Report

Close