Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A što vam vrijedi da li je dno blizu ili nije…..kad tako i tako se nebrojeno puta pokazalo da gore jače nemoze……sve se konstantno vrti u ovom sitnom rasponu i tu nema nikakvog prostora za pravu zaradu osim za zicanje bureka, kao i obično.
ovi sa cincilatorima nemaju sanse ni za burek zaradit . pa oni zaborave gledat cijenu (baza i osnova)
vidim nesto opasno na ERNT ,kljucna oko 980 kn.a otom potom

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial



A što vam vrijedi da li je dno blizu ili nije…..kad tako i tako se nebrojeno puta pokazalo da gore jače nemoze……sve se konstantno vrti u ovom sitnom rasponu i tu nema nikakvog prostora za pravu zaradu osim za zicanje bureka, kao i obično.
ovi sa cincilatorima nemaju sanse ni za burek zaradit . pa oni zaborave gledat cijenu (baza i osnova)
vidim nesto opasno na ERNT ,kljucna oko 980 kn.a otom potom
[/quote]

Ako si doista uvjeren u ovo sto pises,drago mi je zbig tebe .ovo za ernt ti nije tocno

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


ovo za ernt ti nije tocno
gledaj cincilatore i čudi se narednih mjeseci.98x kljucna

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial




crobex , je li blizu dno ?

Imamo čisti DOWN trend bez naznaka preokreta. Odobno mislim da necemo jako potonuti cca max 100 bodova.
[/quote]

hvala na mišljenju.
ja opet tvrdoglavo ; gledajući cincilatore i dalje mislim da je dno vrlo, vrlo blizu .

[/quote]

i to je to.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !




crobex , je li blizu dno ?

Imamo čisti DOWN trend bez naznaka preokreta. Odobno mislim da necemo jako potonuti cca max 100 bodova.
[/quote]

hvala na mišljenju.
ja opet tvrdoglavo ; gledajući cincilatore i dalje mislim da je dno vrlo, vrlo blizu .

[/quote]

i to je to.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Danas ako preskocimo 1850 vjerojatno je riječ o preokretu na Crobiju.

ULPL cisti down +brdo emisije dionica. lose ,iznad 200 pjevat borbene

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


ULPL cisti down +brdo emisije dionica. lose ,iznad 200 pjevat borbene

Zanimljivo je da vi ne uočavate jasne znakove promjene trenda.

Cak se i na ovom vašem siromašnom grafu jasno vidi….

GOGL siromasni graf od 6 do 9.pa 9 do 6 😉

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


GOGL siromasni graf od 6 do 9.pa 9 do 6 😉

Bolje

BELJE , malo ilustracija uoci objave rev izvjesca..
FA investitori su na aparatima i skupa sa novinarima ponavljaju 0 kuna..
jeli doista tome tako …

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Koji impresivan rast firme Amazon za preko 30 puta od završetka krize i šefaJeffa Bezosa, koji je u početku stvarao biznis u garaži. Primjerice index SP 500 od završetka krize do danas viši je samo oko 4 puta.

New Report

Close