Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Slazem se kolega prognostik ,naravno,rast nece odmah bititako strelovit.a ovo gore,zadnje je pisao kolega plavi,pa je ispalo nespretno na moju adresu

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Slazem se kolega prognostik ,naravno,rast nece odmah bititako strelovit.a ovo gore,zadnje je pisao kolega plavi,pa je ispalo nespretno na moju adresu

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Slazem se kolega prognostik ,naravno,rast nece odmah bititako strelovit.a ovo gore,zadnje je pisao kolega plavi,pa je ispalo nespretno na moju adresu

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Veliki propad na 1640 iako mislim da neće ispod 1780






inverter,
jel se ovo oblikuje inverted H&S na ATPL?

di si sa ulaznom cijenom pa cu ti odmah rec kakve sanse imas . odradjeno je 100-200 ,ko je jamio jamio je.
[/quote]
Ma to je manje vazno, izaci cu s gubitkom kad bude trebalo
Pitam te da li vidis taj pattern, jer ti si dobar u TA i dobro si pogodio onaj pad.
[/quote] nema shs ..bio je na vrhu sa targetom cca 100 kn. buduci da nema shorta ,cekanje dobrog odbijanca ,naravno dugorocni dokupljivaci su svaki odbijanac proglasili dno i dodatno dokupili…velika vecina vas..a vecina je uvjek u krivu dokazano kroz povjest .
[/quote]
inverter,
evo jedan moj amaterski uradak. Zato sam te pitao ovo gore…
plavi dio je već realiziran, ljubičasti je krenuo, ako probije dvije narandžaste linije…bilo bi to to
[/quote]
Obrazac odradjen.
Cijena tada bila oko 190 kn , target cijena tada odredjena na cca 345.
Target cijena danas dosegnuta (cca 350 danas)

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!







inverter,
jel se ovo oblikuje inverted H&S na ATPL?

di si sa ulaznom cijenom pa cu ti odmah rec kakve sanse imas . odradjeno je 100-200 ,ko je jamio jamio je.
[/quote]
Ma to je manje vazno, izaci cu s gubitkom kad bude trebalo
Pitam te da li vidis taj pattern, jer ti si dobar u TA i dobro si pogodio onaj pad.
[/quote] nema shs ..bio je na vrhu sa targetom cca 100 kn. buduci da nema shorta ,cekanje dobrog odbijanca ,naravno dugorocni dokupljivaci su svaki odbijanac proglasili dno i dodatno dokupili…velika vecina vas..a vecina je uvjek u krivu dokazano kroz povjest .
[/quote]
inverter,
evo jedan moj amaterski uradak. Zato sam te pitao ovo gore…
plavi dio je već realiziran, ljubičasti je krenuo, ako probije dvije narandžaste linije…bilo bi to to
[/quote]
Obrazac odradjen.
Cijena tada bila oko 190 kn , target cijena tada odredjena na cca 345.
Target cijena danas dosegnuta (cca 350 danas)

[/quote]

Bravo K – PAX, jedan si od malobrojnih koji je tp prepoznao. Priča o uspješnim dionicama puno je kompleksnija od fundamentalne i tehničke analize, koje su samo vrhunski alatu
Uvijek na kraju presuđuje intuicija. Njegu je i poštuj kao najosjetljiviju biljku. I na kraju sreća prati hrabre.

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

Svakako,ali ima tu i targetica na kojima se da lijepo zaraditi

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Ne samo belje.tu vidim i ptkm,hpb .na ovim dionicama cekam kamikaze .ulpl targetici 158 i 170

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Legendarni investitor Andre Kostolany još je davno zaključio da na burzi 1+1 nisu 2 nego 3-1.

ovo je bila dobro napravljena analiza,kad bi se bar pojavila nova isto tako dobra za slijedeće razdoblje
http://lider.media/aktualno/tvrtke-i-trzista/trziste-kapitala/kakva-je-perspektiva-domaceg-trzista-kapitala/

ima li neko kakvu dalekovidnicu do nove godine
falco se je dobro pokazal

ptkm:

za sve ljubitelje keša ovdje se dogodio lijepi scenario.
po meni slijedeće viđenje stvari: probijena donja linija cjenovne obrane , jača potpora tek na 14,80- 15,20 ….moguć kratko lakši odbijanac tek na cca 16,50.ako probije i 14-icu,odosmo fino na 12,00…..

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !







inverter,
jel se ovo oblikuje inverted H&S na ATPL?

di si sa ulaznom cijenom pa cu ti odmah rec kakve sanse imas . odradjeno je 100-200 ,ko je jamio jamio je.
[/quote]
Ma to je manje vazno, izaci cu s gubitkom kad bude trebalo
Pitam te da li vidis taj pattern, jer ti si dobar u TA i dobro si pogodio onaj pad.
[/quote] nema shs ..bio je na vrhu sa targetom cca 100 kn. buduci da nema shorta ,cekanje dobrog odbijanca ,naravno dugorocni dokupljivaci su svaki odbijanac proglasili dno i dodatno dokupili…velika vecina vas..a vecina je uvjek u krivu dokazano kroz povjest .
[/quote]
inverter,
evo jedan moj amaterski uradak. Zato sam te pitao ovo gore…
plavi dio je već realiziran, ljubičasti je krenuo, ako probije dvije narandžaste linije…bilo bi to to
[/quote]
Obrazac odradjen.
Cijena tada bila oko 190 kn , target cijena tada odredjena na cca 345.
Target cijena danas dosegnuta (cca 350 danas)

[/quote]dobar

to je to .

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close