Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


trenutno smo na " even ", ni gore, ni dole.
dalje , gledano u ciframa , dosta dionica je odradila svoj pad nakon loših i manje loših FI, stoga mi je to dodatan razlog za vjerovati u rast crobexa iako većina misli da će dodatni pad .
u svakom slučaju , interesantno i već se stvara jedan krug dionica sa lijepim cijenama za shopping .

Strpljenja kolega…nebu nigdje pobjeglo…

tako je . zato sam i rekao “dosta dionica ….”, a za neke se još očekuje pad (i thnk je lagano odalamila ).
ptkm mi postaje zanimljiva na ovoj razini, iako jači otpor bi trebao biti na cca 16,50 ,( a ako i to probije, jao) , ali o tom potom.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Jel je ovo odbijanac ili?
I kaj sad…kamo ćemo sad? :-))

ovo sigurno kolega da nije odbijanac . even 🙂

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

OPTE-INGR ,to cekao .izjednacavanje 🙂 @ igraju obe 3.8 kn ,koja ce prije..ili trazimo short @?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kakve veze uopće ima slučajno izjednačavanje OPTE i INGR…svašta


crobex na 1937 . za očekivati odbijanac

ima neke koristi od mene . 🙂

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

cisto ilustracaija ,,sto mislite koliko ovo vrijedi 6$ ili 600$ .
brojac naloga i DD. ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



crobex na 1937 . za očekivati odbijanac

ima neke koristi od mene . 🙂

bravo falco




crobex na 1937 . za očekivati odbijanac

ima neke koristi od mene . 🙂


halal ti ćufta rekli bi bosanci.

bravo falco
[/quote]

who dares, wins

brisati. krivo i td. gdje god nešto napišem krivio izađe.

who dares, wins



crobex na 1937 . za očekivati odbijanac

ima neke koristi od mene . 🙂

kaj se bumo odbili ili ne

New Report

Close