Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tehničar jesam , eminentni nisam 🙂

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


po vašem datumu logiranje dalo bi se zaključiti da vi tad niste ni znali za dionice premda se nebi ni čudio da bi ih bili profućkali. jedini problem je imati novce za takve sulude operacije.

@maratonac,
koliko se ja sjećam vlad1111 je doživio debakl još tamo u prošlom desetljeću pa ako sam sebi nije uspio pomoći ne znam kakve bi mi mogli imati koristi od njegovih pogrešnih procijena.

@kolega verdi, poštovanje prema kolegi vlad 1111. to je jedini čovjek na ovom forumu koji je odredio u to vrijeme pad atlantske plovidbe na 100,00 kn , ( kada je cijena bila cca kn 2500,00 ) , što se i dogodilo

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !



po vašem datumu logiranje dalo bi se zaključiti da vi tad niste ni znali za dionice premda se nebi ni čudio da bi ih bili profućkali. jedini problem je imati novce za takve sulude operacije.

@maratonac,
koliko se ja sjećam vlad1111 je doživio debakl još tamo u prošlom desetljeću pa ako sam sebi nije uspio pomoći ne znam kakve bi mi mogli imati koristi od njegovih pogrešnih procijena.

@kolega verdi, poštovanje prema kolegi vlad 1111. to je jedini čovjek na ovom forumu koji je odredio u to vrijeme pad atlantske plovidbe na 100,00 kn , ( kada je cijena bila cca kn 2500,00 ) , što se i dogodilo
[/quote]

Nije istina. Kolega vlad1111 predviđao je pad ATPL-a do cca 220 kn i pogodio je jer je negdje krajem 2013 godine cijena ATPL i došla na cca 200 kn. Nakon toga je porasla na nešto iznad 400 kn, odakle je uslijedio pad koji će završiti na 100 kn..

nisi točan . to su bili komentari i cifre za koje su ga neki ovdje na forumu smatrali da nije normalan itd. ali čovjek je pogodio. 100 kn

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


crobex na 1937 . za očekivati odbijanac

evo odbilo se od -1,08 do – 0,90 , jel’ to to


nisi točan . to su bili komentari i cifre za koje su ga neki ovdje na forumu smatrali da nije normalan itd. ali čovjek je pogodio. 100 kn

Nađi mi taj vladov post. Ja ću se potrudit naći ovaj u kojem navodi dno na cca 220 kn. Sjećam se ko da je jučer bilo…

Da je obrnuto,i ja bi to trazio, ima jedno 8_9 godina,zbilja mi se ne da trazit .s tim stvarima se ne salim

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

koliko se ja sjećam cijenjeni vlad111 je imao graf za atpl na 80 kn i bio je vrlo blizu toga
no bila su to druga vremena.I nedugo je dionica bila blizu 100 kn

Tako je.to su bila neka druga vremena,danas nepojmljiva

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !




po vašem datumu logiranje dalo bi se zaključiti da vi tad niste ni znali za dionice premda se nebi ni čudio da bi ih bili profućkali. jedini problem je imati novce za takve sulude operacije.

@maratonac,
koliko se ja sjećam vlad1111 je doživio debakl još tamo u prošlom desetljeću pa ako sam sebi nije uspio pomoći ne znam kakve bi mi mogli imati koristi od njegovih pogrešnih procijena.

@kolega verdi, poštovanje prema kolegi vlad 1111. to je jedini čovjek na ovom forumu koji je odredio u to vrijeme pad atlantske plovidbe na 100,00 kn , ( kada je cijena bila cca kn 2500,00 ) , što se i dogodilo
[/quote]

Nije istina. Kolega vlad1111 predviđao je pad ATPL-a do cca 220 kn i pogodio je jer je negdje krajem 2013 godine cijena ATPL i došla na cca 200 kn. Nakon toga je porasla na nešto iznad 400 kn, odakle je uslijedio pad koji će završiti na 100 kn..
[/quote]
koji je smisao bilo šta pogoditi i izgubiti novce? i ja sam se igrao nešto sa atpl oko 400 popušio nešto sitno i odustao od toga do dana današnjeg. no zato u zadnje nepune 3 godine nisam promašio ni jednom. s tim da sam i prije imao pogodaka i sad svako malo pa dostignem novi ath. hoću reći da neprestano crnjačenje nekim bezveznim grafovima da će ovo ili ono pasti u ambis nema nikakvog smisla na ovakvom nelikvidnom tržištu, nesposobnim i podmitljivim menađžerima i nemogućnošću šorta pomoću kojeg bi to bila profitabilna djelatnost. znači pogoditi bilo kakav pad je više odraz nečije depresivne psihološke situacije nego znanja. znanje bi eventalno bilo pogoditi da će korf sa 20 narasti na preko 300 jer je tu zarada. na padu tvrdim nema zarade i svatko razuman koji ima novce neće se s tim ni opterećivati.

who dares, wins


crobex na 1937 . za očekivati odbijanac

ima li danas potvrde odbijanca ili propadamo

trenutno smo na ” even “, ni gore, ni dole.
dalje , gledano u ciframa , dosta dionica je odradila svoj pad nakon loših i manje loših FI, stoga mi je to dodatan razlog za vjerovati u rast crobexa iako većina misli da će dodatni pad .
u svakom slučaju , interesantno i već se stvara jedan krug dionica sa lijepim cijenama za shopping .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close