Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo kolega Ivano, pogledajte.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?


ajde moderator da vidimo grafove kolege prognostika.

Postao sam 3 puta i nije išlo. Ne očekujte veće pomake u Crobexu
ove i iduće godine. Po meni 1600-2050 je raspon kretanja dogodine.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?



ajde moderator da vidimo grafove kolege prognostika.

Postao sam 3 puta i nije išlo. Ne očekujte veće pomake u Crobexu
ove i iduće godine. Po meni 1600-2050 je raspon kretanja dogodine.
[/quote]
ala brate opasne prognoze. niste li vi kolega počeli razmišljati da prestanete crtati te bedastoće i uložite bar soma, dva kn pa da vidite kako je nama koji to s pravim novcima radimo?

who dares, wins

@inverter – znaš, da dolazi sve u obzir, da se zarade neki sitni novci. Fundamentalna, tehnička analiza (zajedno sa oscilatorima).
Malo tehničke EWT analize za DAX (neizvesno, kao duet Trump & Clinton).


@inverter – znaš, da dolazi sve u obzir, da se zarade neki sitni novci. Fundamentalna, tehnička analiza (zajedno sa oscilatorima).
Malo tehničke EWT analize za DAX (neizvesno, kao duet Trump & Clinton).
dobar

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

što je s crobi-em do 2800 ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !




ajde moderator da vidimo grafove kolege prognostika.

Postao sam 3 puta i nije išlo. Ne očekujte veće pomake u Crobexu
ove i iduće godine. Po meni 1600-2050 je raspon kretanja dogodine.
[/quote]
ala brate opasne prognoze. niste li vi kolega počeli razmišljati da prestanete crtati te bedastoće i uložite bar soma, dva kn pa da vidite kako je nama koji to s pravim novcima radimo?
[/quote]
Kolega ne pričajte gluposti. Imali ste moje savjete od VPIK-a na 32kn, HT-a na 140kn,
DLKV na 13kn, IGH od 72kn, Belja od 20kn…. da ne nabrajam dalje.
Moj porftelj je jači 45% od početka godine i to je ok, moglo se bolje, a moglo se
i gore. Nema razloga za nezadovoljstvo, jer ipak svaki portfelj pa i moj ima teškaše.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

moš misliti jakih savjeta. tipa crobex će iduće godine oscilirati cca 400 poena što na sadašnju veličinu cca 2000 iznosi nekih 20% gore, dole. pošto sam ja iz matematike vazda imao dvojku skromno mogu zaključiti da ste vi matematički genije. sreća vaša pa se na taj način ama baš nitko nije uspio dočepati novaca. a zamisli da ti se potrefi ( u šta čisto sumnjam) koje bi to tek bilo palamuđenje. 🙂

who dares, wins

U vezi s time…
http://www.jutarnji.hr/biznis/financije-i-trzista/ipak-raste-optimizam-ekonomska-klima-u-hrvatskoj-u-listopadu-na-novoj-najvisoj-razini-od-ulaska-u-eu/5195539/
Pozdrav!

Državni zavod za statistiku (DZS) objavio je u ponedjeljak da je industrijska proizvodnja, prema kalendarski prilagođenim podacima, u rujnu porasla za 3,6 posto u odnosu na prethodni mjesec, dok je u odnosu na rujan prošle godine ojačala za 1,9 posto.

To je sporiji rast nego mjesec dana prije, kada je proizvodnja porasla 2,5 posto na godišnjoj razini. No, to je već 20. mjesec zaredom kako raste na godišnjoj razini, što nije zabilježeno još od 2007.

pametnome dosta. po logici stvari oni koji imaju uložen novac navijaju za rast burze dok oni koji ga nemaju mogu biti ravnodušni ili čak i zavidni što propuštaju evidentnu mogućnost zarade.

who dares, wins

po vašem datumu logiranje dalo bi se zaključiti da vi tad niste ni znali za dionice premda se nebi ni čudio da bi ih bili profućkali. jedini problem je imati novce za takve sulude operacije.

@maratonac,
koliko se ja sjećam vlad1111 je doživio debakl još tamo u prošlom desetljeću pa ako sam sebi nije uspio pomoći ne znam kakve bi mi mogli imati koristi od njegovih pogrešnih procijena.

who dares, wins

crobex na 1937 . za očekivati odbijanac

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close