Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da vidimo kako ide zona ADPL ,5 god niste bili uspjesni u probijanju .zivjeli

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@inverter
Po tvojim analizama koje si objavljivao prije mjesec -dva ADPL bi sada trebala biti oko 80 kn, tako da ….

A imao si i dobrih osvrta zadnjih godina, međutim, polako ali sigurno kročiš prognozerovim stazama.
Tvoje su analize postale humoristične. Ponekad se pitam da li je iza tvojeg nadimka ista osoba koja je bila prije godinu-dvije.

halfte trinken, halfte Šarcu geben


@inverter
Po tvojim analizama koje si objavljivao prije mjesec -dva ADPL bi sada trebala biti oko 80 kn, tako da ….

A imao si i dobrih osvrta zadnjih godina, međutim, polako ali sigurno kročiš prognozerovim stazama.
Tvoje su analize postale humoristične. Ponekad se pitam da li je iza tvojeg nadimka ista osoba koja je bila prije godinu-dvije.

zivio! niti ne ocekujem odobravanje od protivnika TA 🙂 za tvoju info odvozio sam 85-127 kn i ne vise ove god .

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

INGRA minimaxi shs :-=) 3.8kn za pocetak.

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Inverter slazem se target aj moze graf

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Dragi moj prijatelju prognostik…ostavi se tih crtkarija jer ti ničemu ne služe…to je za ove forex heđere..
Koji svi rade po TA pa onda ona i vrijedi…
Ovdje ne vrijedi…
Pusti se crtkarija…ostavi se građevinara…dobronamjerno ti govorim..
Ako već zeliš riskirati nađi neki drugi sektor odim građevine …i ostani u dionici barem par mjeseci….visiš za kom. po cijele dane…crtaš…i gubiš lovu..
I što je najvažnije gubiš vrijeme i život ti prolazi..

A BALVANA!!! :) :) :)


@inverter
Po tvojim analizama koje si objavljivao prije mjesec -dva ADPL bi sada trebala biti oko 80 kn, tako da ….

A imao si i dobrih osvrta zadnjih godina, međutim, polako ali sigurno kročiš prognozerovim stazama.
Tvoje su analize postale humoristične. Ponekad se pitam da li je iza tvojeg nadimka ista osoba koja je bila prije godinu-dvije.

negdje sam već pisao i ja o tome, puno također se može naći u bilo kojoj ‘investicijskoj’ literaturi:
gledanje samo TA je gledanje u retrovizor i može pomoći ako nema novih vijesti i ako se situacija dalje ne razvija.. dakle sve bi to s probijanjem granica možda i bilo tako da nema:
– razvoja situacije u Rusiji, koja je vjerujem povoljna
– kupnje jednog fonda koji znatne količine bere i to uglavnom po asku, pa diže cijenu
– novi najavljeni poslovi (tipa VW)
– poboljšanje profitabilnosti koje je započeto u 2015. i nastaviti će se i dalje (googlajte članak ‘projekt Edison Peroš’ u jutarnjem); u kojem se navodi da je ulaganje započeto 2012. g. gotovo i da su proizvodni kapaciteti popunjeni za sljedećih pet godina, ergo do 2020. g. smo mirni, možda i dulje jer se u 5-7 godina mijenjaju modeli, u međuvremenu se radi samo redizajn

TA za CROBEX I ADRS-P

CROBEX
– mjesečni graf
– SS indikator u prošlosti i sada, full pregrijan
– osobno suzdžao bi se od daljnje kupnje
– ovo je mjesečnii graf i ne znači da će pad uslijediti odmah sutra ali da je vruće je ….

ADRS-P

– gapova ko u prići
– gapovi se uskoro moraju popuniti
– može to još gore ali se i mora vratiti popuniti gapove
– sve u svemu vruće

kolega
kako stoji rivp, ako nije problem?

di smo u 17 toj?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


di smo u 17 toj?

baš zgodno. ne znam za druge, ali ja sam između olakšanja i optimizma!

ATPL precizno.:-)

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close