Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da ne bi ispalo da dajem krive target, ispravljam IGH target.
Žao mi je onih koji su to kupovali na nekoliko tisuća kuna a nisu izlazili
iz dionice, al što je tu je.
Pamet u glavu, smanjite prosjeke.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

prognostik
Sve stima ali prejake su ti boje na slici
Imas li kakvu blazu?

dobro bi došla manja korekcija na crobexu .. do cca. 186x pa nastavak rasta

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


smanjite prosjeke.
krivo..greska broj 1
stop @

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


kolege prognostik i inverter, vaša se TA analiza uistinu pokazuje kao vrlo moćno oružje! Ali mislim da će se moja DCM analiza na kraju pokazati još moćnijom. kada dosegnemo vrh po DCM analizi javit ću vam retrospektivno koji je bio pa možemo usporediti čija je analiza bila bolja..

imao sam nešto slobododnog vremena pa sam izračunao dcm metodom koji je bio vrh cijene dionice ingre.. onako otprilike, ne skroz točno, vrh se nalazio oko 400 kn negdje u 2007 i 2008. godini..

trenutno računam dcf metodom koje je dno cijene dionice ingre. to ću vam isto javiti retrospektivno

lp

super24

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

nema djabe ni s…. babe ,,super 24 @ignore ti si broj 38 spamer ,zivio!

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

…..tja, očito TA ne razlikuje jeftino spamanje nekakvim crticama i kanalima od vrhunskog trolanja. nema nema veze kolega što me ignorirate, ja se ne ljutim, vi ste meni još uvijek prijatelj, i ja ću još uvijek učiti od vas, i to džabe(đabe?.. e to stvarno ne znam) 🙂 ne dajte samo da vas navuku na forex sa tim TA forama.. popušit ćete lovu dok velite pips

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Moja prognoza za CROBEX je rast do 2800, korekcija na 2360 i nastavak rasta.
Dakle ovi što sad prodaju bit će dobar poguranac na 2400.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?


Moja prognoza za CROBEX je rast do 2800, korekcija na 2360 i nastavak rasta.
Dakle ovi što sad prodaju bit će dobar poguranac na 2400.
imas boljih stvari ako je vec 50% monitora oscilator @ on je samo filter

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Davno kad sam na 7500 govorio da ce Dax na 12000 a možda i 14000 neki su se smijali. SP500 govorio o 2300 nekima je bilo smijesno.
Crobex ide do 2800 jako brzo i jako ostro da izletite svi.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

kolega Zagor, sa smiješkom idem spavat 🙂

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Moja prognoza za CROBEX je rast do 2800, korekcija na 2360 i nastavak rasta.
Dakle ovi što sad prodaju bit će dobar poguranac na 2400.

Da se malo podsjetimo ne tako davnih bisera ovog izvrsnog analitičara:

03.09.2016.


Korekcija do 1790 pa nastavak do 1900

07.09.2016.


SUTRA VELIKI PAD CROBEX-a.

Samo Bogu možemo zahvaliti što je među nama tako pouzdan prognozer.
Vjerodostojno!

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close