Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


splico sto vele tvoji instrumenti ,,opte ili ingr prije na 3.8 ? igraju obe 🙂

Istina, INGRA odbijanje na 2,65kn.
Vrh nisam još odredio, al tu je oko 3,6kn

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

progn. suglasan 😉 1 dio van @,,treci puno puno vise.

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

mali ulagač u ingrine papiriće ne može, a da se ne zapita: može li bolje?

mnogi su se dosad to pitali na ingri.. :))

odbijanci su tu uvijek bili jaki.. recimo onaj sa 60 000 je bio brutalan dosad :)))

to nikakva TA nije mogla predvidjeti

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


mali ulagač u ingrine papiriće ne može, a da se ne zapita: može li bolje?

mnogi su se dosad to pitali na ingri.. :))

odbijanci su tu uvijek bili jaki.. recimo onaj sa 60 000 je bio brutalan dosad :)))

to nikakva TA nije mogla predvidjeti

:-).svako malo netko doleti na temu , sa drugim idejama kontra TA ,,nevjerojatno 🙂
sad me cak pocelo i zabavljati .

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Graditelji se bude…prije 10 dana sam spominjao mogućnost da krene rast graditelja.
Poslova će uskoro biti sve više, ali i veće marže a time i zarade.
Trenutni fundamenti se preko noći promijene jer su MCAP-ovi jako mali.
Dakle 1 ili 2 veća posla brišu sve probleme.
Evo po meni Tehnika i Ingra su već krenule…Dalekovod uskoro i IGH uskoro.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?


Graditelji se bude…prije 10 dana sam spominjao mogućnost da krene rast graditelja.
Poslova će uskoro biti sve više, ali i veće marže a time i zarade.
Trenutni fundamenti se preko noći promijene jer su MCAP-ovi jako mali.
Dakle 1 ili 2 veća posla brišu sve probleme.
Evo po meni Tehnika i Ingra su već krenule…Dalekovod uskoro i IGH uskoro.
IGH nista jos ,cekanje ,penny vec par god. +bevanda

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



mali ulagač u ingrine papiriće ne može, a da se ne zapita: može li bolje?

mnogi su se dosad to pitali na ingri.. :))

odbijanci su tu uvijek bili jaki.. recimo onaj sa 60 000 je bio brutalan dosad :)))

to nikakva TA nije mogla predvidjeti

:-).svako malo netko doleti na temu , sa drugim idejama kontra TA ,,nevjerojatno 🙂
sad me cak pocelo i zabavljati .
[/quote]

Pa vi nas zabavljate cijelo vrijeme :):)



mali ulagač u ingrine papiriće ne može, a da se ne zapita: može li bolje?

mnogi su se dosad to pitali na ingri.. :))

odbijanci su tu uvijek bili jaki.. recimo onaj sa 60 000 je bio brutalan dosad :)))

to nikakva TA nije mogla predvidjeti

:-).svako malo netko doleti na temu , sa drugim idejama kontra TA ,,nevjerojatno 🙂
sad me cak pocelo i zabavljati .
[/quote]
ja jako poštujem TA, moglo bi se čak reći da je riječ o strahopoštovanju! :—)..ali osobno, meni nema do jedne dobre DCM analize..:——)

samo moje mišljenje, nije nagovor na dcm analizu..:-)

ovak tehnički, ingra, ako promatramo promete i cijene zadnjih 3 godine od 2-4 moglo bi se reći da je akumulacija završila i da će cijena u narednom razdoblju iznenaditi..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ako promatramo promete i cijene zadnjih 3 godine od 2-4 moglo bi se reći da je akumulacija završila i da će cijena u narednom razdoblju iznenaditi..
suglasan ,dobrodosao.! stavi koji graf .

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

kolege prognostik i inverter, vaša se TA analiza uistinu pokazuje kao vrlo moćno oružje! Ali mislim da će se moja DCM analiza na kraju pokazati još moćnijom. kada dosegnemo vrh po DCM analizi javit ću vam retrospektivno koji je bio pa možemo usporediti čija je analiza bila bolja..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


kolege prognostik i inverter, vaša se TA analiza uistinu pokazuje kao vrlo moćno oružje! Ali mislim da će se moja DCM analiza na kraju pokazati još moćnijom. kada dosegnemo vrh po DCM analizi javit ću vam retrospektivno koji je bio pa možemo usporediti čija je analiza bila bolja..
ne treba se natjecat nago nadopunjavati ,DCM postujem, zivio!

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Inače po meni najbolje oružje TA i najbolji signal je MACD i to na mjesečnom niovu. Ne prije
jer itekako zna varati. Nisam mislio pisati i otkrivati, ali isti mi je ukazao Belje na 19 kn, Vupik na 31-33kn, HT na 143kn (iako sam ga kupovao na 137, 139, 141 i 143kn), Tehniku na 225-235kn.
Isti sad upućuje (MACD iznad nule na mjesečnom nivou, uvjerite se sami i isprobajte)
da će INGRA i IGH strelovito rasti idući tjedan. Dalekovod mora probiti 13,75kn i kreće.
Jedino on malo kasni, ali krenut će uskoro to sam siguran.
Da ne postam 5 grafova evo samo IGH.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

New Report

Close