Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kako stojite sa crobex ,,jel probilo sto je trebalo..nemogu pohvatat sve te cifre koje se namlatili 🙂
BTW crobexom se ne trguje niti se ikako moze profitirati . sastavnice se mjenjaju ko carape.

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




da li ovo crobex nemilosrdno gazi na 1950?

A kaj se događa kad Croby dođe na 1950 bodova?
Neki govore da je prekretnica 1885 bodova……molim pojašnjenje…Hvala!
[/quote]

ja sam prije 3-4 tjedna napisao da je 1885 bodova (neki vele 1860 koje smo već prošli) važan prag. fali manje od 4 boda i bitan je način na koji će se (vrlo vjerovatno lako i brzo) ta točka otpora prijeći. ako je suditi po današnjem prometu….. zatim put otvoren prema 1960-80, lagani predah (vjerovatno će biti neprimjetan), te brzi skok preko 2000.
[/quote]
Nece bas tako glatko kolega. HT ce povuci,ali uskoro dosta toga mora u deblju korekciju

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Nece bas tako glatko kolega. HT ce povuci,ali uskoro dosta toga mora u deblju korekciju

U potpunosti se slažem s Vama.
Nadodao bih i da će idućih godina neke dionice rasti više, a druge manje.
Jednako tako će neke padati više, a druge manje.

Sasvim sigurno će nakon ljeta doći jesen, a nakon dana noć.
Do kraja godine će čak u nekim mjestima pasti snijeg.
Ispravite me ako griješim.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Uvjete za ostanak nisu zadovoljile sljedeće dionice i isključuju se iz indeksa CROBEX® i CROBEXtr©:
Maistra d.d.
Ina d.d.
Uvjete za uključenje u CROBEX® i CROBEXtr© zadovoljile su dionice društava:
Imperial d.d.
Luka Ploče d.d.
Sunčani Hvar d.d.
Uljanik Plovidba d.d

ove nove sastavnice Crobexa će svakako pogodovati rastu, poglavito SUNH[/b]

Delistirane najbolje rastu, slažem se 🙂

使用を信頼し、あなた自身の能力の

domaća pamet je oduvjek bila najpametnija ,ona igra na sigurno,neka se stranci prvo nakrcaju sa našim dionicama pa ako će njima biti dobro tada će se i domaći investitori uključiti ako radi nečeg tada zato što će fondovi u nešto morati ulagati
a “što se mora nije teško”
stranci ce biti već na izlaznim vratima i tako je to bilo a tako će to i biti dok ne izumremo ili evoluiramo
treća opcija ne postoji
tako okrutno a tako pravedno
svatko ima pravo na svoj izbor
može i pinklec na rame s obrazloženje da u hr nema dobrih rilika
za one koji tako misle govore neće ih niti nigdje na svijetu biti,okrutno ali istinito
ako pogledamo unazad od 2008 do danas koliko i kakvih je prilika bilo
da se normalan čovjek ne usudi niti poželjeti bolje
da opsurd bude veći najčešće pri zanemarivom riziku.
i danas je isto tako,možda još i bolje a tko će prepoznat,vidjeti,pokupiti
tko evoluirati tko izumrijeti
žiivi bili

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

INGRA 2,14 dno ,tko je jamio jamio je :-),,3,8 cilj jos vrijedi ,zivjeli

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Tehničari, Croby luduje…prošli smo kotu 1900
Kaj sad?

inverter,
jel se ovo oblikuje inverted H&S na ATPL?

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


inverter,
jel se ovo oblikuje inverted H&S na ATPL?

di si sa ulaznom cijenom pa cu ti odmah rec kakve sanse imas . odradjeno je 100-200 ,ko je jamio jamio je.

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

koliki je target za ulpl. ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !



inverter,
jel se ovo oblikuje inverted H&S na ATPL?

di si sa ulaznom cijenom pa cu ti odmah rec kakve sanse imas . odradjeno je 100-200 ,ko je jamio jamio je.
[/quote]
Ma to je manje vazno, izaci cu s gubitkom kad bude trebalo
Pitam te da li vidis taj pattern, jer ti si dobar u TA i dobro si pogodio onaj pad.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close