Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

prijatelju moželi jedna TA od IGH onako rječima i brojkom ako nije problem

hvala i pozdrav

još malo i back on track (iznad 1770). bit će zanimljivo

ADVaš link …PL ,volim fundamentalce kad kontriraju 🙂

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ddjh ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


ddjh ?
ne otvara mi djuro teletr.

ne usude se ovdje koment. bas me zanima sa kojom sektorskom kompanijom u hr usporedjuju ADPL kreativno knjigovodstvo 🙂

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



ddjh ?
ne otvara mi djuro teletr.

ne usude se ovdje koment. bas me zanima sa kojom sektorskom kompanijom u hr usporedjuju ADPL kreativno knjigovodstvo 🙂
[/quote]

Vaš link …

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

vedro@ thx..djuro sell ,,,2 long odbijanja u skoro 10 god..pih! xy uredno kupovao na svakom vrhu..:-)

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

pada li danas 1800 bodova? 😀

Izgleda da DA.
Belje pred naglom skokom sa 20kn na 32kn.
Isto tako Vupik će do 50kn. Hidra rast do 32kn a HT do 158kn.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Pala je razina od 1800 bodova, možemo očekivati jačanje kupnje na svim dionicama
i snažniji rast. Izuzeci po meni po mogućem prinosu su Belje, Hidra, Vupik, LKPC, HT i IGH.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Belje je napravilo proboj, 20kn je RETEST pa opet gore.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

ATPL proboj SMA 200 i u tijeku je povrat do 140-145kn.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

New Report

Close