Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ATPL respekt val , 100-200kn

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

dlkv 20-28

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@inverter, sjajno, može li graf za ovo ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


@inverter, sjajno, može li graf za ovo ?

Kaj će ti graf….to je realnost…

volim to pogledat

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


@inverter, sjajno, može li graf za ovo ?
?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

hvala, nije mi se vidio privitak , ok

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Dobro…i kaj kaže graf kad bismo vremenski došli do tog targeta?

crobex izgleda sick!!! Muči nas malo tjedni grafić, ali ne sumnjam da će se i to poderat. Građevina i dalje pokušava, ali puno se tu dionica uvaljuje. Za sad.

@ inverter
Optimistično. Sviđa mi se.
Ja ne vidim tako daleko.
Vidim brzi rast na 16-17 i postavljanje potpore tu negdje.
Dalje je sve moguće, ali kada?
Lp,
upupup

p.s.
Ni na ATPL nisam vidio dalje od 150, a dogodilo se.

Tehničari, kaj se događa kad Crobex prijeđe 1800 bodova?


@ inverter
Optimistično. Sviđa mi se.
Ja ne vidim tako daleko.
Vidim brzi rast na 16-17 i postavljanje potpore tu negdje.
Dalje je sve moguće, ali kada?
Lp,
upupup

p.s.
Ni na ATPL nisam vidio dalje od 150, a dogodilo se.

vremenski horizont ne zna nitko , ostao sam duzan objasnjenje, zasto cca 6 kn,eto nije proslo. 4 udar . kojim putem ce u gornji kanal ,,to neznamo..tek smo na pola puta.

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close