Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kod rsi to ne prolazi.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


kod rsi to ne prolazi.
ne koristim RSI , taj ind. sam odbacio prije koju godinu

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

tehničari,
danas vidim neku malu zelanjavu jer bu to potrajalo jer jučer sam skor fraze
dobil kad sam pogledal Europu.

HT , 142 klapa druga .

koji cemo imati ?

https://freeforexlesson.files.wordpress.com/2012/07/chart-pattern.jpg

p.s, grafa nemamo unazad..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

SP500

1) sutra ce biti mali minus kroz dan. obavezan ulaz u bull (XIV, TNA)

2) target je 2020

3) nakon 2020 idemo dole (TVIX, TZA)

[emo_zloban][emo_dolar]

da, da, tigre, eto napisali smo 29.09 kada je bio preokret trenda, target visi, 2060+

znaju li fundamentalci o cem ona prica? [emo_zacudjen]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

http://www.poslovni.hr/media/forum-user-upload/files/d5/d50728fa9bac35803af4e1e1dbbf9114.png

dakle da se prisjetimo…kanal jos drzi

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

dax we

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Jeste se iskrcali iz bullova?

Ja jesam na DJI 17080

– uwti na 13.65 cca
+ tvix na 8.15


SP500

1) sutra ce biti mali minus kroz dan. obavezan ulaz u bull (XIV, TNA)

2) target je 2020

3) nakon 2020 idemo dole (TVIX, TZA)

[emo_zloban][emo_dolar]

moze cak i biti da je ovo danas to i da je ovih 2016 vrh, vix 17, izasao iz long-a, ostajem na prognozi da cemo spx vidjeti na 2050, svaki postotak gore treba iskoristiti za dugoronu poziciju u shortu.

ERNT konacno cijeli graf od 97.
low 55kn top 4300kn. fini raspon [emo_ooooo]
1. buy zona 400-600 barem sto se mene tice .trenutno je “nigdje”

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close