Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


gringo: ” Pardon, krivo je ucrtan proboj i retrace prve linije. ” gringo, daj ti nama atpl ? Pokusaj na istom grafu od prije 10 ak dana[lol]

vjeko, sunce ti žaženo, nije dosta što se piše čirilicom već mi i log in na ovu stranicu traje 5 minuta …. evo sam vipy napisao 20 redova o TA ATPL i kada sam kliknio na pošalji, pokazao mi je da nisam ulogiran (u međuvremenu me odlogirao)

[angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry]

I love the Smell of Profits in the Morning

Nije ti prošlo 20 redova?!
Možda zato što nisi pisao ćirilicom[lol]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

vipy:

gringo: ” Pardon, krivo je ucrtan proboj i retrace prve linije. ” gringo, daj ti nama atpl ? Pokusaj na istom grafu od prije 10 ak dana[lol] ”

vjeko, sunce ti žaženo, nije dosta što se piše čirilicom već mi i log in na ovu stranicu traje 5 minuta …. evo sam vipy napisao 20 redova o TA ATPL i kada sam kliknio na pošalji, pokazao mi je da nisam ulogiran (u međuvremenu me odlogirao)

[angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry]

pa zašto ne koristiš opciju da si uvijek ulogiran?

gringo:

Pardon, krivo je ucrtan proboj i retrace prve linije.

gringo, daj ti nama atpl ?
Pokusaj na istom grafu od prije 10 ak dana[lol]


Pretpostavljam da aludirate na “išaranost” grafa, kolega. Žao mi je ako Vas je to iziritiralo, moje isprike. Naime, prije nego sam primjetio fan, analizirao sam formacije oblika obrnutog H&S-a i tada na to nalijepio fan i postao. Kada sam uvidio grešku, najspretnije i najbrže je bilo na isti graf ucrtati ispravak. Skinite i povećajte sliku, tada je puno preglednija.
Upravo iz razloga preglednosti nisam dodatno ucrtao preslik formacije s lijeve strane prije dna, kada je prije zadnjeg ronjenja krenuo nedovršeni retracement prema prvoj liniji pretpostavljenog fana (koja je ujedno bila i glavna linija trenda u padu), a što bi bila zamjerka točnosti interpretacije linije grafa.
Što se tiče atpl, u par riječi: prijašnjim probojem 2500 ostvaren je princip W i njegov nastavak, zasad se krećemo u pravilnom bullish cjenovnom tunelu čija donja linija niti jedanput nije doživjela proboj. Oscilatori se polako naprežu, target epiloga formacije dvostrukog dna je ostvaren i upravo se preispituje jaka psihološka granica na 3000. Dakle prijelomni trenutak.


pa zašto ne koristiš opciju da si uvijek ulogiran?

Gdje je ta opcija?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Savage: ” pa zašto ne koristiš opciju da si uvijek ulogiran? ”
Gdje je ta opcija?

Moj profil

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


fazan: ” vipy: ” gringo: ” Pardon, krivo je ucrtan proboj i retrace prve linije. ” gringo, daj ti nama atpl ? Pokusaj na istom grafu od prije 10 ak dana[lol] ” vjeko, sunce ti žaženo, nije dosta što se piše čirilicom već mi i log in na ovu stranicu traje 5 minuta …. evo sam vipy napisao 20 redova o TA ATPL i kada sam kliknio na pošalji, pokazao mi je da nisam ulogiran (u međuvremenu me odlogirao) [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] ” pa zašto ne koristiš opciju da si uvijek ulogiran?

koristim, na poslu mi radi, ali od kuće ne …

I love the Smell of Profits in the Morning

Ima li netko TA za ZABA-u?

daj mi molim te recite od kud uzimate grafove za izradu ta analize. Konkretno ovo od ingre na vrhu stranice?
hvala


daj mi molim te recite od kud uzimate grafove za izradu ta analize. Konkretno ovo od ingre na vrhu stranice? hvala

Abacus brokeri
http://www.abacus-brokeri.hr/graph2/trade_ui2.php

... nek ti kušin bude stina...


daj mi molim te recite od kud uzimate grafove za izradu ta analize. Konkretno ovo od ingre na vrhu stranice?
hvala

Abacus-brokeri.hr
i onda imaš na dnu “brezplačne usluge”, i da, moraš se regati.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

vipy:

gringo:

Pardon, krivo je ucrtan proboj i retrace prve linije.

gringo, daj ti nama atpl ?
Pokusaj na istom grafu od prije 10 ak dana[lol]

Pretpostavljam da aludirate na “išaranost” grafa, kolega. Žao mi je ako Vas je to iziritiralo, moje isprike. Naime, prije nego sam primjetio fan, analizirao sam formacije oblika obrnutog H&S-a i tada na to nalijepio fan i postao. Kada sam uvidio grešku, najspretnije i najbrže je bilo na isti graf ucrtati ispravak. Skinite i povećajte sliku, tada je puno preglednija.
Upravo iz razloga preglednosti nisam dodatno ucrtao preslik formacije s lijeve strane prije dna, kada je prije zadnjeg ronjenja krenuo nedovršeni retracement prema prvoj liniji pretpostavljenog fana (koja je ujedno bila i glavna linija trenda u padu), a što bi bila zamjerka točnosti interpretacije linije grafa.
Što se tiče atpl, u par riječi: prijašnjim probojem 2500 ostvaren je princip W i njegov nastavak, zasad se krećemo u pravilnom bullish cjenovnom tunelu čija donja linija niti jedanput nije doživjela proboj. Oscilatori se polako naprežu, target epiloga formacije dvostrukog dna je ostvaren i upravo se preispituje jaka psihološka granica na 3000. Dakle prijelomni trenutak.

pozdrav
prije par dana kolega baron je iz murphijeve knjige izbacio uzorak nekog berish wedgea,
ja sam u toj knjizi nasao fen uzorak i ucrto na njegovu sliku ali nisam je postao jer se nije slagao uzorak, al sa jucer i danas je jasnije
evo slikica

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo

New Report

Close