Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

thnk -r-a ?

… ili , no thnks ?[emo_smijeh]

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


thnk -r-a ?

… ili , no thnks ?[emo_smijeh]

vidis i sam padajuci tr. 2 god.donja baza je negdje trenutna cijena.
IGH identican graf

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

i koji su targeti za thnk i igh … thx

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Molio bih teh. analizu za Bcin i Auhr, kad Uhvatite vremena, nije Žurba. Zahvaljujem!


head and shoulders na Crobexu, target 1620

Ajme majko mila, ima li tome kraja?! [emo_ooooo][emo_vrtimise]
Dao Bog da si fulao.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Poštovani za TA
tigrus,torpedo,graziani,(ili obrnuti redoslijed)i ostali
Proboj 1727. Sljedeći support pruža low iz 2015 @ 1704 i psihološka razina @ 1700. Prvo otpor daje crvenu trend liniju. RSI je blizu oversold.

gore su dečki napisali da idemo na 1620.
kaj i Ina ide dole ili kaj bu?

Vjerovatno pad do 1700 pa testiranje otpora na 1720 pa pad do 1620.

bit će bolje................

tigrus

kaj je s tim cirkusom,crobexom,targetom
I ?

Nemojte da Vam pokažem bilancu ovog cirkusa….

Samo cu vam reci TVIX, FAZ long od 2130

Naravno da je na dnu došlo do zamjene u FAS, TNA.

Trebate targete?


i koji su targeti za thnk i igh … thx
igh mrvu procurio ,nedovoljno za odredjivanje tg. ,,zasad status quo ,oba.

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

pa svi vrli tehnicari pa samo padom Adrisa u ponedjeljak za iznos dividende crobex ide ispod 1700 kolega Bestija 2

snupy…. taman s tim bi bas tu negdje i mogli stat….ajmo rec linija trenda kad ju povucete tam od onih mislim 1615 tu negdje zavrsava 1690-1700…. cak sam misljenja da je danas i koncar zato i uzletio jer smo bili jako nisko…a balans pada adrisa je bio….. al opet netreba ga ni gledat jedino kao psiholoski aspekt …..

pepe7

pa ako spustas danima HT,Adris,od ponedjeljka dolje pa Inu neces u turiste ni u Adpl negdje ravnoteza mora biti samo nema tu snagu za povuc Crobex gore LKPC,LKRI,KOEI zato evo nas na 1680-1685 u ponedjeljak

New Report

Close