Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

iz ovog sve jasno[emo_namigusa]

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

ki bi dabi ,fala poštovani

ovaj predaje TA. i gle datuma…
Vaš link …
Vaš link …[/url]

who dares, wins


ovaj predaje TA. i gle datuma…
Vaš link …
Vaš link …[/url]

Ima neki citat o predavačima, ali ne sjećam se 🙂

Možda da napravimo na indiegogo kampanju za Lopinu i sljedbenike, da ih se pošalje na tečaj ili dva?

mislim da se @lopina ne koristi sa TA. on je više pristalica svoje odokativne FA. ja na zse isto tako pucam odokativno. sklon sam korišćenju tuđih podataka i bez skrupuloznom prepisivanju (kao nekad davno u školi. ljenčine izmišljaju prečice [emo_namigusa]) ali na MT4 bez TA ne idem ni na wc-e.

who dares, wins

ne znam gdje bi ovo stavio. stvar je prosto da ne povjeruješ i kad malo bolje promislim nama još i jako dobro ide kakvi sve likovi se motaju na sceni.
Vaš link …
za ovog šantića nisam siguran ali za ostale sam duboko uvjeren da pojma nemaju.

who dares, wins

smisao praćenja indeksa je da se vidi ili barem osjeti sentiment tržišta (ako se index ne može trgovati: index je najpredvidljivija stvar za trgovanje). trenutno se, što se crobexa tiče, ne vidi ništa. ono što je djelovalo kao dugoročni proboj, trenutno se guši, korekcija je otišla preduboko, graf pokazuje prema dole, i ja se tu ne bi kladio na ništa.

pokušaj proboja šume otpora, s obzirom na potrošeni volumen do sada, vjerojatno neće iz prve. nekakav ulaz je, ne skroz idealan i čist, dakle oprez. u svakom slučaju SL ako probije otpor na 33.

target od flaga i otpor su na 100, dakle moguć je zastoj. No s obzirom na trenutni impuls, ne mora se nužno zaustaviti ovdje. Put do 200 je manje više otvoren, s time da je tehnički ulaz bio oko 70, pa pripazite na svoje zdravlje.


quovadis,
elementrano slabljenje na sp500.
ocekivao bi double bottom na sma200.

plavi,
nije intercapital napisao da se trend okrenuo, nego su samo iscitali rsi i ostale oscilatore.
nemojte zazivati gospona Grazianija, nece se on oglasiti dok god je rastuci trend.
[emo_zloban]

e, momci – na ovo sam zaboravio.
double bottom na sma200.
opet pogodak dna u bod, ovaj u put u USA.
20 dana unaprijed.
[emo_novac]

koji sam ja car…
hihihi
[emo_zloban]

CROBEX – Support @ 1727 icapital može netko komentirati

Crobex na 1650 bio bi odličan početak jer Ina se po meni mora srušiti

Molim cijenjene tehničare da napišu koju o Belju, hvala.

New Report

Close