Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

najbolje srušit na 1650
nakon 3 dana šoka nek nam vele kaj su zračunali

Kakvi su to tehničari kad se ne javljaju da i mi vidimo ono što oni vide…
Ili oni jednostavno ne znaju, ha? :-))


Pad zavisi od toga, da li će BigBos EU Draaghi i dalje prekomjerno stampati Eure, koji bi tako trebao padati u odnosu na dolar.[emo_smijesak]
mozda nam je blizu bottom eura [emo_zacudjen][emo_naivan]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


mozda nam je blizu bottom eura [emo_zacudjen][emo_naivan]

možda, ali samo možda. 68% retracea rasta 2001-2008, i trenutni silazni val od 1.4 je iste duljine ko i prethodni silazni val (1:1, mogući oblik korektivnog vala).
Nemaš se više za šta uhvatiti, jer taman kada je odradio nekakav oblik impulsa sa maximalnih 3=5 do 1.18, uletio je SNB i tu sad tehnička više ne radi dok se ne posloži nekakva korekcija od ovoga pada.

cisti rising wedge ..
http://1.bp.blogspot.com/-pHZ9bls6T3Y/UmzMayYNsmI/AAAAAAAAAHA/ueSNqHMMIVk/s1600/rising_wedge.png

target i kanal se slazu..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ako misliš da je wedge ovo prije pada od 1.4, onda govorimo o istome, 1:1 je u dužini pada prije i sada.
nije baš čisti wedge, ali može proći.

oznacen je linijama na mom grafu grafu , cisto nije nikad

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ma da, zbunio si me jer si u tekstu napisao kanal a ne wedge pa nisam znao na šta misliš.

nego ingra je fino probila višegodišnji silazni trend, sa volumenom čak. znam da to pratiš, koliko vidim do 4kn je put čist ako se sada baš ne odbije od otpora na 3.2, što ne bi trebalo.


ma da, zbunio si me jer si u tekstu napisao kanal a ne wedge pa nisam znao na šta misliš.

nego ingra je fino probila višegodišnji silazni trend, sa volumenom čak. znam da to pratiš, koliko vidim do 4kn je put čist ako se sada baš ne odbije od otpora na 3.2, što ne bi trebalo.

o ingri na pm. [emo_beztona]

btw, moze ovako hr tk ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Pad zavisi od toga, da li će BigBos EU Draaghi i dalje prekomjerno stampati Eure, koji bi tako trebao padati u odnosu na dolar.[emo_smijesak]
mozda nam je blizu bottom eura [emo_zacudjen][emo_naivan]
[/quote]

Slažem se. Desilo se ono što crtamo ovdje na forumu više od godinu dana. Prognoza? [emo_zacudjen] Vidi se iz grafa.

poštovani

gdje smo

tu smo gdje jesmo.

Kamo ćemo? Trenutno se ne vidi baš jasno, zato čekam daljnji razvoj situacije. Ovu godinu najvjerojatnije nekakav ranging, ne ispod 1650m ne iznad 1940. Ako ipak probijemo 1650, ne bi trebali probiti 1600. Ako probijemo 1940, opet nećemo daleko, 2000-2020-2100.

Kuda ćemo? Moguće dno na 1747 sa targetom 1820-1840.

Dakle znam gdje sam, ne znam kamo idem, ali pretpostavljam kuda idem.
Pa ti onda vidi. [emo_namigusa]

New Report

Close