Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://icapital.hr/news/newsItem/Qm1KV2RGY2hWWFpSYUFza1hTOEdiRk1sVkM1WGRGQmtCVFVOTWdWcEQzQURMZ1UzQUhVQUtRMTdWR01IWWxCeFZqQUthRjFoVXpJQmJnazhWQ2xSWWdjbkNpVlFMdzVxVjNsUVpBeCtVVGdHYUZabFZ5MVZLMUVuQ3laZGJnWmxVeWRVWVZkalVIUUZmUTArQldFUEp3TXhCV29BTUFBMkRTeFVZQWRxVUdkV09ncDhYV0ZUZmdGa0NTOVVLVkV4QjJJS1pGQmhEak5YWjFBb0RISlJZd1k1VmpCWFpWVTFVV009

ja sam se opustil,ovi su dali čak i dobar naslov
koliko vidim ronimo za sada samo -40
još sam uvijek opušten,moš si mislit

I kaj sad? Do kud će taj Crobex?

tigrus pobjedio
Crobex iz minusa otišao u plus i probio se na 1807,90 bodova
hura za tigrusa i realbear

kak su to naštimali da mi je znati ha ha ha

Crobex na 1807,9 zahvaljujući 50 dionica INE[emo_vrtimise]

vlad1111, tigrus, Croman i ostali tehničari….ajmo da vas čujemo…

Jel moguće da nitko od tehničara ne zna u kojem ćemo smijeru nakon današnjeg dana?
Ili se samo javljate kad padamo ili kad se događaj već dogodi….
Nitko?


vlad1111, tigrus, Croman i ostali tehničari….ajmo da vas čujemo…

maratonac,
ja sam jucer napisao sto trebate raditi , ali je administrator obrisao poruku.
morati cete sa administratorom raspraviti situaciju sa brisanjem mojih poruka.
covjek vam uskracuje znanje i informacije

teh pogled
prije 3 mjeseca kad sam najavio okret trenda nije bilo vidljivo da ce Draaghi stampati Eure. ovdje govorimo o 1100 milijardi eura za investicije u europi.
nemojte razmisljati o tome da ce netko vracati te novce, vazno je samo da krivulja inflacije raste brze od krivulje duga.
na taj nacin dug postaje reativan i ustvari – nevazan….
[emo_zloban]

Tigrus, ova TA ne izgleda dobro, ha?[emo_smijesak]

Kolega tigrus, nestali ste netragom nakon ova dva dana pada…pa kaj nam pokazuje ta TA?

Osim priče na ovom forumu želeo bih ipak za promjenu staviti graf američkog indexa DJI sa prognozom manjeg pada. Pad zavisi od toga, da li će BigBos EU Draaghi i dalje prekomjerno stampati Eure, koji bi tako trebao padati u odnosu na dolar.[emo_smijesak]

poštovani KNECHT19 dugo sam želel da se javite i zahvaljujem ali može to malo
onak za nas slabijeg lumena-po narodni
kak se bu to odrazilo na nas bokce na ovoj burzi

Tigrus, gdje si? Kaj kaže TA na Crobexu? Ajde, da te čujem ptico, prepelico…

New Report

Close