Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

prvi otpor je sada na 1795.
ne bi trebalo biti vecih problema za proboj te razine.

zanimljivo je da imamo okret trenda, a nema nikoga na temi tehnicaka analiza.
[emo_smijeh]

tigrus – nema ti (Cash) na tom indexu.
Bolje ti je index SP 500.[emo_dolar][emo_dolar][emo_smijesak][emo_smijesak]pa tu stavi prognozu.

http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/1615/5687/original.jpg

tigrus
navedeno da je došlo do promjene trenda a što je sa otporom na 1800

http://icapital.hr/documents/documents/download/VmhaUk5GUVlVSHBkT2dOcUIyTUdRVkVFVTFGYldWQkRYRVZjTXdWU0JIZFhOVk0zQ2x4Y0xnVlRWVlJTWlZRM1VUTURVRll5QlUwRFZsTTNWbFFDSFZCWENnUUZRUU4rQTAxVGFBdzBWeVpXRjFGUlZHNVFlbDBUQTBjSEh3WTBVUmxUYVZ0SlVHcGNVMXhtQlQwRVBGY3FVellLTWx4akJUaz0=

graziani
Dakle, to ne da je dovoljno da krene odbijanac do 1800, nego ne znam koliko često se može vidjeti nešto više. A hoće li biti dovoljno, vidjeti će se ovih dana.(napisano 16.12.20014)

poštovani ima li kakvih novosti po TA

quovadis,
elementrano slabljenje na sp500.
ocekivao bi double bottom na sma200.

plavi,
nije intercapital napisao da se trend okrenuo, nego su samo iscitali rsi i ostale oscilatore.
nemojte zazivati gospona Grazianija, nece se on oglasiti dok god je rastuci trend.
[emo_zloban]

tigrus
pa Vi ste naveli da je došlo do okretaja trenda i pitali kako se nitko ne javlja
Vaš post gore više pa sam se zato ja javil
inače svako poštovanje i Vama i grazianiu

molim graf za magmu pa da zajedno prokomentiramo
hvala
pofuk

Moja prognoza ispred godine i nešto u vezi dugoročne prognoze EUR/USD
@Inverter – izvoli tjedni graf za eur/usd, kojeg sam stavio već nekoliko puta ovdje. Ništa se nije promjenilo. Dolar će rasti u odnosu na euro i za godinu dana će biti oko 1/1.

Komentar kolege VERDIJA:
ovo mi je jako zanimljivo čitati dugoročne prognoze za $/€. ni je da imam bilo kakvu ideju koju bi mogao argumentirani zastupati ali bi jako volio da se za jedno godinu dana vratimo na to (samo što znam da će to onda biti lanjski snijeg pa….) čisto radi implikacija koje nosi omjer 1:1,1. 
ovaj forum ima dugo pamćenje pa ako ne bude tako nadam se da će biti neko čašćenje pivom. ako bude onda častim ja. tek toliko da držim kontru.

Nakon godine i nešto od moje prognioze, kolega VERDI nestao je bespućima povjesne zbiljnosti primarnog vala B (EUR/USD).[emo_naivan]

Ako čitate kolega Verdi – ipak javite se. Ništa ozbiljno – ovoj forum ipak služi ipak samo dobronamjernoj razmjeni mišljenja.[emo_namigusa]

kako da ne čitam kolega. ja sam već sredinom 2013. na fx-u platio danak baš na tom valutnom paru, a da vam ne kažem koliko sam tek puta odigrao €/chf računajući na njegovo vezanje. srećom pa sam privremeno digao ruke od valuta i juče prošao neokrznut. iz perspektive fx trgovca dugoročne prognoze znače jako malo jer te par sto pipsa samelje. kako onda nisam imao nikakvo mišljenje kud će koji valutni par tako i danas imam isto. ali to nije razlog da se ne osjećam dužan piće. pa kad se jednom sretnemo ja plaćam.[emo_namigusa]

who dares, wins

1797,88 +0,39
1038,27 + 0,38

1795/1800 dali idemo u proboj?

Iran’s Oil Minister Bijan Zanganeh said Tehran saw no signs of a shift within OPEC toward action to support oil prices, and that the industry could ride out a further slump toward $25.

Ajmo tehničari…kaj se događa ako sutra pređemo 1800 bodova na Crobexu…išta ili ništa?

New Report

Close