Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Mogu. Jer moji indikatori i divergencije upućuju na to da će se formirati rame. Npr, evidentan je rastući klin sa targetom 1750. Kad cijena prođe 1768 onda je kasno za crtanje ramena. Ali ste u pravu što se tiče neckline-a to ne može nitko znati sa sigurnošću

Živi bili pa vidjeli.
Nadam se da nisi u pravu jer mi je pun kufer gravitacije zadnjih godina.
[/quote]

Vlad1111 ga negira, a ipak je on TA guru, mag ili što već… [emo_namigusa]
[/quote]
nema sigurnosti.
samo veća ili manja vjerojatnost.
ne znam kako ne vidite manji šampon naopako. upravo se testira neckline…ako test neckline-a prođe, slijedi rast grobija…

[/quote]

Vlad1111, kad bismo vremenski mogli imati potvrdu u kojem će smjeru? Hvala.


Kao što rekoh,vi ćete i dalje po svom. Ja cijelo vrijeme pričam o H&S koji je uzorak nastavka trenda i citiram druge ljude o tome, a vi pričate o reversalu.
NEMA REVERSALA JER OVO NIJE REVERSAL UZORAK ¨!!

H&S je reversal pattern. to što niste shvatili podjelu patterna po njihovoj prirodi na reversal i continuation, to je jedan problem, drugi je što ne pokušavate uopće shvatiti šta vam govorim. treći je što ti citati ne govore o prirodi uzorka nego raspravljaju o generalizaciji i glupoj ideji da jedan lokalni uzorak znači apsolutnu promjenu trenda i onda mudro zaključuju da to ipak nije tako.


Jel ste vi uopće pogledali sliku koju sam stavio u atačment?

da, i pitao sam gdje vam je left leg/lijeva noga na toj slici, da vas potaknem da shvatite što ne valja s vašim lijevim ramenom.

no dobro, ako sam vas uspio potaknuti da malo preispitatae svoje grafove – odlično, ako ne – ništa strašno, život ide dalje.

nema lijevog ramena, pa nema ni desnog ramena a bogami ni ligamenata. samo complexna glava od koje nikakve koristi.
ali situacija je dosta obećavajuća. napravio je impulsni vrh, i ako se ova korekcija sada ne pretvori u silazni trend, ide gore.
potvrda sa probojem vrha na 1840, target 1950-2000.
a dodatno je to u skladu i sa trenutnim inverznim H&S na kojeg je kolega skrenuo pažnju.

filipides@
Nema pravila… Očekujem završetak testiranja linije vrata ( iako ne znam kako vrat može biti ispod ramena😄) tijekom. najviše 10-ak dana trgovanja….

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Vlad ti si imao neke targete spx 500 na 500 bodova ili tako nesto, razvio patern kisobrana ili ….sta je s tim

Još cca 2-3 tjedna taljiganja na ovim razinama, a onda se pale raketni motori…tko se nije skrio… [emo_cool]

Posto sam_primitivac i ne kupam se bas nesto,a kosu uopce ne samponiram, ja nisam stigao dalje od jedne jadne crtuljice..

Tek pod okriljem noci medeki su se probili i gapnuli iz sume…

Lijepo Vas pozdravlja balkanski_debil leonidas_primitivac po priznanju….


Vlad ti si imao neke targete spx 500 na 500 bodova ili tako nesto, razvio patern kisobrana ili ….sta je s tim

ne sjećam se točno razine, ali da, u “igri” je bio daljnji pad.
koji se nije desio jer je probijen breakpoint:
zato nije bilo pada spx ispod 666.
banda masonska zaustavila vrijednost indexa taman na njihovom obožavanom broju…

no, rekao sam i sljedeće (prije 6 godina): ako atpl ponovo ne prijeđe 1800 kn (a tada je bio jako volatilan s razinom od cca 1300), past će na 200 kuna.
to smo doživjeli.

rekao sam 2008. i za HT da će pasti na 150 padne li ispod 185 kn…to se tek nedavno desilo. ali se desilo.

uglavnom, iz krize na hr burzi izašao sam neokrznut…povukao s nje sredstva, jer sam bio svjestan minornih prilika i obujma trgovine…
novac se oplodio na jednom drugom terenu…zbog toga nisam pisao ovdje.

sada je i USA burza skupa…prerizično je pa i zbivanja preko baruštine promatram stvarno izdaleka…[emo_namigusa]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

aha, ako sam dobro skužio tu vašu TA, škrabanje i to?
ako pogodiš, onda si genije koji je sve predvidio, a ako fulaš, onda je to banda masonska?
jel tako?
mašala!

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012


aha, ako sam dobro skužio tu vašu TA, škrabanje i to?
ako pogodiš, onda si genije koji je sve predvidio, a ako fulaš, onda je to banda masonska?
jel tako?
mašala!

ništa ti nisi shvatio.
pozdrav.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!
Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

Brzinski,,, razvija se potencijalna divka na dax-europa, oprez sa shortici, divka puca ako euro50 probije proslotjedno dno.. vix isto mozda okine….

New Report

Close