Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

spx malo sira slika ,,blizi nam se veliki pomak [emo_beztona]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Aktuelno. Crobex udario u trend liniju iz 2010. godine. Obratimo pažnju na identičnu doji svijeću iz 2013. godine i ono što je slijedilo nakon nje.

dobro uočeno, no induktivno zaključivanje na temelju samo jednog slučaja je izrazito hrabro – ako se jednom udarom u tu liniju i s takvom svjećicom index odbio prema dole, jedino što ja mogu zaključiti da će ovaj put:
a) se crobex odbiti prema dole
b) crobex presjeći tu liniju
[emo_smijesak]

Malo sam posudio sliku. A moze se primjetiti i ovo zeleno zaokruzeno. Naravno, svatko neka sam prosudi.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Malo sam posudio sliku. A moze se primjetiti i ovo zeleno zaokruzeno. Naravno, svatko neka sam prosudi.

Poanta je u udaranju u trend liniju sa istom svijećom



Malo sam posudio sliku. A moze se primjetiti i ovo zeleno zaokruzeno. Naravno, svatko neka sam prosudi.

Poanta je u udaranju u trend liniju sa istom svijećom
[/quote]

S kojom smo svijecom zavrsili tjedan? Iznad trend linije? [emo_smijesak]

Jasno mi je sto si htio reci. Ali meni je zanimljiv i ovaj drugi obrazac sto sam zaokruzio.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Teško da se može nastaviti silazni trend idućih mjesec-dva-tri. Jedino kakvo globalno rasulo može rasturiti Crobex, ali trend je “up”. Previše je zbivanja vezanih uz domaće firme izlistane na burzi da bi se samo tako prekinuo pozitivan niz + globalno situacija nije loša.
Osim toga, u narednom razdoblju će na burzi biti dosta toga prodano iz državnog portfelja.

Ja sam trenutno oprezni optimist i očekujem da se lagano probije gornja trend linija.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

crobi .negdje ce izbit uskoro..pozicije su zauzete [emo_zacudjen][emo_vrtimise][emo_namigusa][emo_beztona]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


crobi .negdje ce izbit uskoro..pozicije su zauzete [emo_zacudjen][emo_vrtimise][emo_namigusa][emo_beztona]

Ako izvješća za Q2 budu podnošljiva – proboj gore, ako budu loša – proboj dolje.

halfte trinken, halfte Šarcu geben


crobi .negdje ce izbit uskoro..pozicije su zauzete [emo_zacudjen][emo_vrtimise][emo_namigusa][emo_beztona]

Špekulacije sa Inom bi mogle dovesti do proboja prema dolje…..



crobi .negdje ce izbit uskoro..pozicije su zauzete [emo_zacudjen][emo_vrtimise][emo_namigusa][emo_beztona]

Ako izvješća za Q2 budu podnošljiva – proboj gore, ako budu loša – proboj dolje.
[/quote]

Čisto sumnjam da o tome ovisi bilo što. Ne znam tko će to pohrliti kupiti dionice poduzeća zato jer su im izvješća podnošljiva


Čisto sumnjam da o tome ovisi bilo što. Ne znam tko će to pohrliti kupiti dionice poduzeća zato jer su im izvješća podnošljiva

Ako očekuješ neke spektakularne rezultate onda si krivu burzu izabrao za ulaganje.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close