Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

€$ je pljusnuo 300 pipsa, i ne djeluje da mu je dovoljno. na 1.35 će se poprilično sigurno odbiti, ali hoće li na 1.36?

Ili možda ipak već sada? 1.37 je popriličan otpor, a tu imamo i neke manje linije trenda…


Ljubitelji PTKM, možete otvoriti poziciju.
…..

Vrijeme je za podjelu, prema vlastitim sklonostima i ciljevima.
Tu na 73 su otpori, pa je to suvislo mjesto i za izaći. Osobno, ja bi tu i izašao, jer ne vjerujem u pozitivan rasplet. Previše je tu zakulisnih igara, nesposobnih i lopova.
Oni koji su voljni riskirati dosada zarađeno, mogu čekati do 80, solidna je perspektiva rasta do sljedećeg otpora. Ako ne dođe do tamo, SL je na ulazu ili na otporu na 60.
Najoptimističniji mogu čekati do cca 100. Ako ipak bude pozitivan rasplet, to mi djeluje kao suvisli target. S time da je vjerojatan pad do 60 na putu do tamo, a morate smisliti šta ćete raditi i ako ode niže.
To su strategije koje ja vidim, pa ako vam je pomoglo, OK. Tolko od mene na ovu temu.


spx..1920 cca ,ako nesto ne pukne ranije

Nema tu ending diagonale.

Pravi trokut (rast preko 2000) izgleda ovako:

[emo_smijeh]


[emo_smijeh]
a sto cemo sa ovim ? NDX [emo_ooooo]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

moze li netko stavit graf crobex dnevne ili tjedne svijece za cijeli period od 1999 do danas ,hvala

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

evo tjedni crobex

Graziani ništa loše, mislio si najbolje, ali ipak bih želeo citirat kolegu plavog u vezi onog što se danas dogodilo sa PTKM;
“Nitko nije kriv što ste izgubili novce, već vi sami.
Postavio bih pitanje vama koji optužujete – koje glasi: A na temelju čega ste vi uložili vaš novac u Petrokemiju, na temelju…..[emo_beztona]


evo tjedni crobex
to imam…treba mi teletrader pretplata tko ima. hvala svejedno

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@kudaćeš
pa, dao sam tehničku preporuku za ulaz oko 64 i za izlaz na 73, oboje na vrijeme.
a također i komentar za ostale scenarije koje su mi djelovali očito (ali ne i vjerojatno)

ta preporuka ne koristi previše nekome tko je početnik ili ne zna šta radi, no mogla je potaknuti diskusiju ‘tehničara’ da se vidi tko kako razmišlja.

nakon skupštine, jasno je da će firma biti fundamentalno uništena do kraja. formalizirana je ‘krađa’ love iz dokapa, obezvrijeđene su postojeće dionice, a nastavlja se po starome: pokušava se navući nova lova, a i dalje nikakve promjene u vodstvu i strategiji, samo prazne riječi i obećanja.

naravno tehnički se i dalje može trgovati i zaraditi, jer će se ova farsa nastaviti, samo trenutno ja nemam ulaz po mojim strategijama.


moze li netko stavit graf crobex dnevne ili tjedne svijece za cijeli period od 1999 do danas ,hvala

a šta će ti to, ako smijem znati? 🙂



moze li netko stavit graf crobex dnevne ili tjedne svijece za cijeli period od 1999 do danas ,hvala

a šta će ti to, ako smijem znati? 🙂
[/quote]cini se da je pukla trend linija koja je zadrzala 2009 god ,sto ce mi…? da znam koliko se nisko postavit za eventualne kupnje

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close