Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Atlantic grupa trendovi rasta

adpl i zastavice koje sam trebo jos prije 2 tjedna stavit, ali nisam bio siguran

Također nisam siguran za kodt baš i gledam ga već tjedan dana ali nije bas likvidna dionica, pa evo neka netko sa više iskustva potvrdi. muci me ova donja linija jer nije polegnuta skroz, ali mozda se ispravi


nastavak setup ingr. vrlo dobra akcija, pojacani volumen,vecina jos radi suprotno ili ceka [emo_namigusa] [emo_palacg]

kad vidim današnjih 2,97 kn na Ingri čini mi se da ste debelo fulali prognozu [emo_smijeh]

PTKM



nastavak setup ingr. vrlo dobra akcija, pojacani volumen,vecina jos radi suprotno ili ceka [emo_namigusa] [emo_palacg]

kad vidim današnjih 2,97 kn na Ingri čini mi se da ste debelo fulali prognozu [emo_smijeh]
[/quote]gdje pise prognoza ili slicno ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

descending triangle

HT,na rubu proboja [emo_zacudjen]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


HT,na rubu proboja [emo_zacudjen]

šta je to 5% dividende 😉
a ERNT 20%. pa se eto dešava mala rasprodaja.



Mr.Wiseguy@ da cujem TA argumente za daljnji rast?

http://www.alphatrends.net/articles/2014/02/14/stock-market-video-analysis-week-ending-21414/

opcenito, ovaj lik je puno bolji nego ekipa s stock market blog-a.
fundamentalno: nece bull izgubiti snagu, dok fed ne promijeni politku.
[/quote]tjedno zatvaranje 1839,smjer je jasan..nije bilo niti malo dvojbe trpati shorteve ovih 40 tak pt prema vrhu..[emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


HT,na rubu proboja [emo_zacudjen]

mirovinci ce jos malo odrzavati…

Europa; za bilo kakav ozbiljniji nastavak pada potrebno je da i europa prosvira, kao sto je dax probio dna iz pocetka 2 i sredine 12 mjeseca! U protivnom divke ce
odaditi svoje!
Amerika; od stvari koje pozivaju na oprez, uzak bb na vix-u i opet smo na prvom koraku buy signala ( zadnji je bio jos jedan uspjesan u nizu )

Lijen sam za grafove…

Lijepo Vas pozdravlja balkanski_debil leonidas_primitivac po priznanju….

New Report

Close