Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

fakat, ovo je dobro primjećeno….


[emo_smijesak] dobar..jos malo i imat cemo vrh

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

… ima još jedna koincidencija ! To su i godine u kojima je bila smjena čelog čovjeka FED-a !

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]


….

nego di je vrh usa marketa [emo_naivan],ovdje vriste ko nikad sve ziveMA I EMA

ja mislim da se motamo oko vrha. I ne smo iz tehničkih razloga. Možda još i više iz fundamentalnih. Postojeća razina indeksa bazirana je na pretpostavci da će nakon toliko dolara izbačenih od strane FED-a uslijediditi inflacija. I tu je nastupio problem. Nema inflacije, a indeklsi su za 20-ak postotnih poena premašili fundamentalni rast. Zato je prije moguće očekivati korekciju 15-20% nego li daljni rast.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]


spx mozda nekakav vrh 1860-80 ili se ide na jos 4 ti mikro trokut [emo_plazi]

Dobro si primjetio. Moglo bi to i više. Za sada prvi target indexa sp 500 na cca. 1896 pa onda osvrt.[emo_naivan]

P.S. za one, koji sanjaju o korekcijama na dole za sada važi: “sell in May and say goodbye”

russell 20 god graf ..vrišti SELL [emo_zacudjen]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Moglo bi. Jer i najveći luzer američkih blogova “degeneric”, koji 3 godine vrišti sell, počeo je sa bull.

http://4.bp.blogspot.com/-TBdJuvom3sw/Ut71ZzOLdhI/AAAAAAAAXko/ra3xPJolMeU/s1600/wlsh2.png%5Bemo_zacudjen%5D

krenula je short igra vani..ajmo sad indexi jedno 10-15% down [emo_ooooo][emo_zloban]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

vrlo zanimljivo [emo_zacudjen]

http://www.infowars.com/stunnning-chart-todays-stock-market-is-eerily-reminiscent-of-1929/

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Mislim da nećemo samo tako – SPX – ispod 1600.


Mislim da nećemo samo tako – SPX – ispod 1600.
naravno da necemo , poruka je bila slicnost obrazaca..

samo short igra do daljnjeg
margini nemogu naci friskiji podatak ali i ovdje su na ATH [emo_zloban]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

..ako nećemo na 1600, onda barem na 1700 po klinu. A klasiku svi zaboravljaju, samo broje valiće. Ali da, i kad pada, pada u valovima.

New Report

Close