Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa Bernanke prije par dana odlučio, da se ide u ponovan rast.[emo_vrtimise]

http://www.federalreserve.gov/newsevents/press/monetary/20131218a.htm

Usput. Zanimljivi opet postaju američki brodari. Index BDI u ponovnom rastu, blizu je kineska nova godina, kada obično brodarske dionice porastu. Primejerice brodarska dionica EGLE. Znala bi [emo_palacg]


Pa Bernanke prije par dana odlučio, da se ide u ponovan rast.[emo_vrtimise]

http://www.federalreserve.gov/newsevents/press/monetary/20131218a.htm

Usput. Zanimljivi opet postaju američki brodari. Index BDI u ponovnom rastu, blizu je kineska nova godina, kada obično brodarske dionice porastu. Primejerice brodarska dionica EGLE. Znala bi [emo_palacg]

Koju TA stranicu ili software koristiš? Zahvalan
Von Braun

[i]"Kupuj polako, prodaj brzo"[/i]

Evo je. Svi, koji imate interes za besplatnu američku stranicu:

http://www.freestockcharts.com/
+ treba dopustiti, da se namesti program Silverlight, jer tek tada se TA može koristiti.

Nakon toga se u programu može raditi (crtati, pisati) po želji.

Primjerice, kako ja za sada na Daily grafu vidim zlato (pozitivna divergencija…+ EWT, koji mi ukazuje na rast). Ako se cjena održi iznad 1179$ mogao bi odbijanac preko 1300$[emo_palacg]

jel kuzite kaj se dogadja?
[emo_namigusa]

nanjusio sam jedan cup and hanlde.
pogodite koja deonica?
[emo_dolar]

jabuke…

Mogla bi jabuka čak do cca. 602$ ali u svakom slučaju će biti interesantna tek za par meseci, kada padne barem na oko 320$.[emo_namigusa]


jel kuzite kaj se dogadja?
[emo_namigusa]

nanjusio sam jedan cup and hanlde.
pogodite koja deonica?
[emo_dolar]

rekao bi da ce rast ici do SMA200.
tako pokazuje i target cupa and handla.

nakon retrecea nakon dolaska na SMA200 cemo vidjeti jel ide uptrend za stvarno ili dalje ronimo u smilu downtrenda.

trenutno mislim da je ipak okret trenda na vidiku. hm…[emo_smijesak]

Štovani tehničari, jel’ to konačno CHF značajnije i dugotrajnije pada prema EUR ili je na programu samo kratkotrajna korekcija?

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Štovani tehničari, jel' to konačno CHF značajnije i dugotrajnije pada prema EUR ili je na programu samo kratkotrajna korekcija?
najdosadniji valutni par na fx trzistu

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



jel kuzite kaj se dogadja?
[emo_namigusa]

nanjusio sam jedan cup and hanlde.
pogodite koja deonica?
[emo_dolar]

rekao bi da ce rast ici do SMA200.
tako pokazuje i target cupa and handla.

nakon retrecea nakon dolaska na SMA200 cemo vidjeti jel ide uptrend za stvarno ili dalje ronimo u smilu downtrenda.

trenutno mislim da je ipak okret trenda na vidiku. hm…[emo_smijesak]

[/quote]

strava , dionice krecu u uptrend, a nema pasa na forumu…

2007 su svi davali analize o rast, a sad kad se treba brutalno ukrcavati , nema nikog…
smijesno.

jel itko zna za koju dionicu sam dao analizu?
aloo??

kaaj galamis??

free flow information

ukrcava se..nema vise mufte analize dok ne zavrsimo..[emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close