Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@knecht19

Znaci iz ovoga slijedi jacanje dolara prema euru???

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

&Frankie – da

Usput. Za one koji trguju certifikatima na zlato. Moguc pad sa sadašnjih 1281 na nešto manje od 1251$. Nakon toga rast preko 1350.

P.S. Brutalni?

Ma ludilo ako je tako ka sta govoris.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Prema terminologiji moze se reci: procurio trokut.[emo_palacd][emo_palacd][emo_dolar]

http://3.bp.blogspot.com/-Ao7ErcSd7HE/Uo00k9g74rI/AAAAAAAAXM0/JIj0xu1tg4E/s1600/wlsh2.png%5Bemo_palacg%5D


Prema terminologiji moze se reci: procurio trokut.[emo_palacd][emo_palacd][emo_dolar]

http://3.bp.blogspot.com/-Ao7ErcSd7HE/Uo00k9g74rI/AAAAAAAAXM0/JIj0xu1tg4E/s1600/wlsh2.png%5Bemo_palacg%5D

trenutak istine je na 1765.
ako uopce dodje jer je mali TF (1h) u bullu.


Stavio sam prošli puta graf EUR/USD. Izgleda, da stranica ne valja. Evo još jedan pokušaj….

Usput stavljam i graf indexa sp 500. Postoje šanse, da se radi o ending diagonal Triangle (rastući trokut) sa poslednim rastom do 1800 mada mislim, da treba polako zatvarat pozije. Osim američkih brodara. Mislim, da će BDI index uskoro u ponovan rast.

Brutalni???[emo_beztona]

rekao sam vam da je target HS preko 1800. cca 1850.
izmjerite. meni se ne da..

sta sad triba o tome pricati dalje?

[emo_zloban]

Ovaj prognozira kao obično veliku pi….u. [emo_ooooo]

http://4.bp.blogspot.com/-5O3knP3cN7k/UpPMdu0i8LI/AAAAAAAAXQA/QAIUiIobi80/s1600/WLSHWEEKLY.png

Kako radite krivulje-projekcije a da izolirate white noise – error term ili kako hocete?

Desezonalizacija uz lin reg ili?
Ukratko samo?

Dal je tko radio 3d integriranje sa density funkcijom?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Dal je tko radio 3d integriranje sa density funkcijom?

Ne mogu pogodit ni kad je šansa 50:50, a t bi 3D uvodio? Nećeš razbojniče!


Kako radite krivulje-projekcije a da izolirate white noise – error term ili kako hocete?

Desezonalizacija uz lin reg ili?
Ukratko samo?

Dal je tko radio 3d integriranje sa density funkcijom?

Ajde pojasni što u stvari radiš i što želiš postići.



Kako radite krivulje-projekcije a da izolirate white noise – error term ili kako hocete?

Desezonalizacija uz lin reg ili?
Ukratko samo?

Dal je tko radio 3d integriranje sa density funkcijom?

Ajde pojasni što u stvari radiš i što želiš postići.
[/quote]nezna ni on sam [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Dal je tko radio 3d integriranje sa density funkcijom?

Ne mogu pogodit ni kad je šansa 50:50, a t bi 3D uvodio? Nećeš razbojniče!
[/quote]

A je, previse je i crno-bijeli pogled na stvari….

O.T. Znam da nisam bas uredan na ovom forumu, ali ljubomoran sam na ovu lubanju sto je kolega James dobio pa bi molio PD da i meni udijele jednu, unaprijed zahvalan Vas balkaski_primitivac leonidas

New Report

Close