Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ima jos par kandidata koje ceka ista sudbina…pronadjite ih sami ..[emo_namigusa]

Tehnička analiza nakon splita, dokapitalizacija,denonominacija je gubitak vremena.
S obzirom da je ulazak u DLKV,INGR i IGH nekima i stoputa veći od sadašnjih cijena
one se tehnički drže iznad fundamentalnih pokazatelja i postoji niz podcijenjenijih izdanja.Vrijeme sve stavi na svoje mjesto.
Mislim da ste vi tehničari u ovom trenutku izgubili veliki novac.Treba izbjegavati predstečajuše dok nisu jasni uvjeti PSN.Ili barem raditi značajnu disperziju da se previše ne izgubi u jednoj igri.

lopina rado bi sa tobom usao u raspravu..ali buduci da o TA nemas pojma ,to bi bio citi gubitak energije i vremena..l.p.

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ne treba puno raspravljati.
Imam dobar njuh za predstečajuše.
Ja koristim tehničku analizu,ali kada dionica sklizne ispod povjesnog minimuma
a uz to dođe saznanja o predstečajnoj nagodbi,ali onako u magli,tada mi jedino
pomaže intuicija i neke predpostavke.A politiku stavljam na prvo mjesto.
teški su ovi zalogaji hljeba,za tehničare kruh sa sedam kora

@lopina

…eto slažem se gosn lopinom u svakom pogledu…kakva tehnička analiza…prije bi moj zamorac pogodio,nego bi kakav nazovi tehnički znalac ovdje bilo što iskemijao…

…specijalno kod ove naše predstečajuše…to više ni dragi Bog ne može ništa garantirati…sve ovisi,kako će se koji dan gosn Linić probudit i jel ga gđa Ksenija tog dana naljutila…[emo_zloban]

@Bakica

nemojte lupetat [emo_smijeh]

Obey Ferengi Rules of Acquisition


Tehnička analiza nakon splita, dokapitalizacija,denonominacija je gubitak vremena.
S obzirom da je ulazak u DLKV,INGR i IGH nekima i stoputa veći od sadašnjih cijena

hehe gosn lopina. Sjecam te se još iz onih vremena, kada si bio bio hađija na Tankerskoj plovidbi (TNPL). Cijena je tada bila preko 2.000 kn i pričali smo ti, da to može samo dole….a ti kontra tehničke… fundamentalne i politike. Pa kako danas? Ajd lijepo te vidjet ovdje. Pozdrav.[emo_smijeh]

@inverter

Graf za Dioki..[emo_namigusa]

ferengi, jesi koristio entropiju?

ima li tko kakav grafić smisleni za dlkv,
ako se kome da unaprijed hvala

pepe7


ferengi, jesi koristio entropiju?

Ma kaos.[emo_smijesak]


ferengi, jesi koristio entropiju?

http://www.johncon.com/ntropix/



ferengi, jesi koristio entropiju?

Ma kaos.[emo_smijesak]
[/quote]

misliš kao link u tvom potpisu? [emo_smijesak]

New Report

Close