Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Medvjedić

Pa što je najbolje strelice i stohastic se mogu savršeno precizno testirati. Čak štoviše ja sam to odradio već mnogo puta i na mnogo načina. [emo_smijeh]

Tako da i tu lupetaš nebuloze,
a koliko vidim uopće ne razumiješ što je to bijeli šum.

@Inverter
Ne bi se složio sa time da je u backtestu moguće uvijek napraviti sustav koji radi. Samo što je nužan sastojak da tomu bude tako?

Pa ako imaš mali uzorak,
čak i više malih onda ćeš lako napraviti sustav koji će na svima rasti.

Al ajde ti uzmi 15 godina, intraday minutnih podataka,
i tako uzmi za stotinjak instrumenta, pa mi se javi kad napraviš sustav koji
na svima, ili barem na većini, ili barem u prosjeku daje “ogromne % plusa”.

[emo_namigusa]

Igra velikih brojeva te počne “hebat”.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

FerengiHr@ nije bila poanta sustav ..njega sam spomenuo usput…ovaj primjer sa russ je rucna trgovina…jel ti uopce trgujes ili samo testiras i trazis sveti gral?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@Inverter

Ne vidim nikakav razlog da razlikujemo “ručnu” trgovine od autoamatske.

Definiraj neke uvjete da testiramo.

Moji sustavi se trguju naravno [emo_smijesak]

Obey Ferengi Rules of Acquisition


@Inverter

Ne vidim nikakav razlog da razlikujemo "ručnu" trgovine od autoamatske.

Definiraj neke uvjete da testiramo.

Moji sustavi se trguju naravno [emo_smijesak]

ima razlike..u obicnom presjecanju MA ili sl. makar i 1 minutu automat radi nepotrebne gubitke…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Igh targeti?
Izgleda da 161 FIBA ne igra

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

igh vraceno na najnizu ikad zabiljezenu cijenu na grafu 2003 god..cijena je propala 50 % jer jednostavno nije bilo kupnje ..targeta ispod tih razina NEMA , isti slucaj imamo sa INGR I DLKV

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ima jos par kandidata koje ceka ista sudbina…pronadjite ih sami ..[emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


igh vraceno na najnizu ikad zabiljezenu cijenu na grafu 2003 god..cijena je propala 50 % jer jednostavno nije bilo kupnje ..targeta ispod tih razina NEMA , isti slucaj imamo sa INGR I DLKV

dobre vile
problem je sto pada i dalje…a po njima moze kliziti jos mjesec dva…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



igh vraceno na najnizu ikad zabiljezenu cijenu na grafu 2003 god..cijena je propala 50 % jer jednostavno nije bilo kupnje ..targeta ispod tih razina NEMA , isti slucaj imamo sa INGR I DLKV

dobre vile
problem je sto pada i dalje…a po njima moze kliziti jos mjesec dva…

[/quote] sve je moguce..ali uglavnom postaje zanimljivo ,volumeni su pojacani ,to se cekalo..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

cisto zbog toga mislim da je ok uzet za probu…
jer ako se odbije moglo bi se odbit snaznije
nazalost moze i propast sto mislim da ce biti sporije i dugotrajnije

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Bježite iz dionica ako još niste pravi pad tek počinje keš je kralj.[emo_palacd]

@Inverter

dakle čovjek ne radi nepotrebne gubitke na recimo moving average sustavu
a automat radi?

zato se mogu programirati različiti scenariji

apsolutno sve što može
čovjek može i automat, ako mu čovjek opiše.

nebitno je što će biti 15 scenarija,
ali to je jako lako isprogramirati.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

New Report

Close