Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

IGH


doljnje cijene su 210 i 230

peace

a da tu smo i na kupnji 240-200 [emo_plazi] ako pretjeramo kao 2009 nema zime vraticemo se [emo_smijesak]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

do 300, pa 100-150?


do 300, pa 100-150?
neznamo dali 300, cekaj da prvo utvrdimo dno pa cemo trazit razinu odbijanja…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@inverter: 300% je trojka, di bi trebalo biti dno? jedino što je moguće da odbijanac (4) bude skroz mali, npr. 23%


@all
: Inače na ovakve prognoze se ne trguje. Kome nije jasno, neka mu ferengi objasni 😉


@Medvjedić

1) uzmeš stohastiku
2) testiraš ju na randomness

3) zaključiš da je ona bijeli šum

4) ne postaš ju više

hvala na upozorenju, no ja ne trgujem na temelju stohastica. no da mi je to jedan od indikatora – jest. jer meni nešto govori. na nekim dionicama. za ht koji sam postao, ne koristim stohastiku iako je na slici. ono što koristim nije na slici. ak me ne razumiješ nema veze.

SPX tjedni

@Medvjedić

Mislim da ti mene ne razumiješ.
Nešto što je bijeli šum ne može ti ništa govoriti. [emo_smijeh]
Osim eventualno – “Nemoj koristit bijeli šum za predviđanje cijena”.

[emo_smijesak]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

flyer – padom indexa sp 500 ispod 1628 tvoj kanal će se potvrditi a rastom iznad 1658 znači, da idemo jo jedanput preko 1687. Tek toliko kao alternativa.[emo_namigusa] (DAX isto još nije taknuo gornje linije kanala)

P.S. složio si se prije mesec dana sa gospom u vezi onog kanala na 1576 – i više nije dobar???[emo_smijeh]

@Ferengi

kad bih morao birati između stohastica i ‘sustava’ tvojih famoznih strelica, odabrao bih stohastic jer bi šteta bila manja.

EOD.

Oscilatori su prema teoriji samo pomoć/dadatak ka utvđivanju glavnoga trenda. Tako ih treba i upotrebljavati (nikada kao glavni pokazatelj) pa neće biti nikavih problema. Uz poznavanje divergencija njihova snaga postaje još značajnija. Zato ferengi nemoj više o tome…..upotrebljavaj svoje čarolije za sebe – nije to tema..[emo_ljut]

Medvjedic – sve pet[emo_palacg]

FerengiHr@ nema svetog grala za TA indikatore…buduci da(jos) trgujes russell, primjer 1h i 5min graf . 5 min trziste mora bit volatilno a ne voznja 2-3 boda ..zadnja 2 dana radi ko ura..
napomena : ovo ti nece radit na autotrgovini jer tamo dugorocno ne radi apsolutno nista osim u backtestu ,tu svi prikazuju tisuce % profita..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close