Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo IGH Tjedni i Mjesečni za sve dostupne podatke sa log skalom.
Bilo bi zanimljivo vidjet kad bi nam prezentirao svoj uradak.
Možda bi smo zaključili o čemu razmišljaš [emo_namigusa]


Evo IGH Tjedni i Mjesečni za sve dostupne podatke sa log skalom.
Bilo bi zanimljivo vidjet kad bi nam prezentirao svoj uradak.
Možda bi smo zaključili o čemu razmišljaš [emo_namigusa]
onako na brzinu ..cini se da ide propadanje u nizi kanal ,,dolje je mislim zabiljezena cijena cca 150-200 kn ,izmedju toga je praznina..nema supporta [emo_vrtimise] ,budemo vidili..hvala ti

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

doljnje cijene su 210 i 230

peace

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students


doljnje cijene su 210 i 230

peace

ok.. hvala,ja ne vidim cijene na ovom grafu,znaci tu cekamo [emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Koja eksplozija ovog američkog brodara. Porast u samo par sati za više od 60%. Možda zna netko zašto? [emo_ooooo]

HT tjedni

@Medvjedić

1) uzmeš stohastiku
2) testiraš ju na randomness

3) zaključiš da je ona bijeli šum

4) ne postaš ju više

[emo_smijeh]

http://en.wikipedia.org/wiki/White_noise

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Tehničari ,može graf za Dioki …

[emo_smijesak]


Tehničari ,može graf za Dioki …

[emo_smijesak]

TA ti veli da je odbijanac odradjen ,tko je jamio jamio je..novi krug tek sljedi..eto

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@inverter

Zahvaljujem kolega ,bilo bi lijepo dobiti i graf ako je moguće ,da vidimo do kuda ide u ovom uzletu koji slijedi,znam da je odbijenac odrađen ,i da stoji izreka ,tko je jamio jamio je, i da novi krug slijedi….[emo_smijeh]

lacoste10@ uzlet? krug je tek krenuo prema dolje [emo_naivan]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

[emo_beztona]

New Report

Close