Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

10.12. prošle godine na 1947 stranici stavio sam ewt prognozu indexa DAX. Vidi prvu sliku.

Iz sljedeće slike vidi se realiazacija prognoze.

P.S. Žao mi svih onih, koje gube na certifikatima – valjda su nešto naučili.


Da li se slazete da imamo formiran obrazac zastave na ATPL sa targetom na cca 430?
atpl jos malo i pada odluka..5 godosnji padajuci kanal,pokazuje se volja za probijanjem,uglavnom ako probije 500 kn nije nedostizno [emo_namigusa]..ovo nije nagovor na k/p atpl ..
Anonimno, 05.05.2013. u 17:14

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Pozdrav!
Imam seminar na temu: Tehnička analiza: volume accumulation/distribution, pa sam tražeći informacije naletjela na ovaj forum. Htjela bih Vas zamoliti ako mi ikako možete dati par informacija u vezi toga, da mi pojasnite o čemu se tu točno radi (otprilike sam shvatila poantu), ali većina tekstova je na engleskom, pa objašnjenje grafova i slično mi definitivno nije “leglo”, pa sam se usudila ostaviti komentar nadajući se da će mi netko odgovoriti.
Unaprijed zahvalna studentica!

Poprilično je jednostavno. Mnogi fondovi iz EU imaju ograničenja drguačija za zemlje koje imaju EU status i određeni kreditni rejting, u odnosu na zemlje koje imaju isti rejting i nisu EU članice.

Hrvatska postaje privlačnije tržište sa ulaskom u EU.
Tržište će postati privlačnije, likvidnije, efikasnije itd.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

spx…zona prekupljenosti , ili mozda nije ,kolko jos moze potrajati ? ne predugo [emo_zacudjen]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kolega inverter
Sto kaze TA za ATPL,koju cijenu treba probit i koji bi onda mogao biti cilj?
P.S.ne razumijem se u TA pa zato i pitam

Isto pitanje i za kolegu K-PAX u vezi TA za ATPL?


Kolega inverter
Sto kaze TA za ATPL,koju cijenu treba probit i koji bi onda mogao biti cilj?
P.S.ne razumijem se u TA pa zato i pitam
odvrti temu unazad ,,sve imas..cca 360-380 ,zakljucna

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

moze li neka dobra dusa staviti prazan tjedni 5 godisnji graf igh sa teletradera ali ne onog besplatnog ,hvala

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


moze li neka dobra dusa staviti prazan tjedni 5 godisnji graf igh sa teletradera ali ne onog besplatnog ,hvala
nista a?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Evo grafa IGH od 1.1.2007


Evo grafa IGH od 1.1.2007
molim te ponovo log skala sa komplet podacima ima negdje od 2005 ,,ako imas podatke pliz …hvala …da potrazim sljedeci support prema grafu

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close