Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pomocu TA mogu uzaludno pokusavati trejdati samo primitivusi poput mene, to smece funkcionira na nivou vracanja, a kao dokaz evo recimo zadnja dva dana na spajdersima gdje se lijepo vidi kako TA nikada ne funkcionira…

Lijepo Vas pozdravlja balkanski_debil leonidas_primitivac po priznanju….

ATPL malo smo zapeli na martineli..350-370 ,,prodaje ima koliko hoces..[emo_zacudjen] sto kazu EWT -ovci , imamo li kraj 4 tog vala,sljedi 5tica ili ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

prognozer@ splico aka macete aka neznam koliko ih imas ,znas dobro da ja ne kupujem skupo,,zasto mi nece da uhvati privitak-graf ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@ leonidas – rijedak si primjer na ovom forumu tko kuži tehničku analizu. Svaka čast, da mogu ovdje vidjeti neki grafić, koji ima smisla (jer obično se ovdje samo pametuje bez ikakvih prognoza, grafova) I ja moram sebe prozvati ovdje debilom_ primitivcem po priznanju.

@ All
Lupetati nekoliko stotina stranica na forumu, koji nosi naziv: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize o primjerice nekakvom MACD-u, i o tome kako TA ništa ne vrijedi…..jao[emo_bijesan]

Lijepo Vas pozdravlja debil_primitivac po priznanju[emo_zloban]




Jel zna netko gdje se može vidjeti povijest promjena tzv. rollover /swap rates?

Kada je sell swap za zlato postao pozitivan?


fakat je [emo_smijeh]
isto tako se gold ETF-ovi mogu kupit sa solidnim diskontom na NAV.
[/quote]

Jel dobio netko mail od brokera o promjeni swapa? Jako me zanima datum promjene a ne mogu ga naći nigdje?
Kako ne trgujem zadnjih mjeseci nisam ga pratio, pa nisam primjetio.
[/quote]

Koliko me pamćenje služi kod Admiral Marketsa je na sell pozitivan swap već nekoliko mjeseci.

KNECHT19@ moze jedna ozbiljna dugorocnija analiza eur-usd mjesecni ili tjedno graf i okviran target ..nakon toga cu ti ja rec moje misljenje i graf ok?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@Malloy

pošalji mi na inbox detaljno specificirane buy i sell signale.
prvo dobro dobro promisli što želiš, a onda tek pošalji

@Knecht i @Leonidas

Vi si baš pašete sa svojim voodoo izmišljotinama.
Povučeš 100 crtica po ekranu (po mogućnosti nakon događaja), ustvari igramo se sata likovne kulture, te onda ustvrdimo naknadno da je neka crta bila “relevantna”.

LoooL
[emo_smijeh]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Kolega ja sam primitivac,ja ne znam bolje od crtica, evo maloprije si nisam mogao pomoc i opet sam povukao crticu, glupan ostaje glupan sta cete….

Vi ste u svakom pogledu superiorniji od mene; Vi ste Gospodin ja primitivac,
Vi ste i pametniji i ljepsi od mene, a sigurno imate i veceg pisu…

Evo obecajem necu vise ovdje smetati,superiornijim bicima, opet bar 6 mjeseci …

Izgleda, da ćemo tonuti?

https://securecdn.disqus.com/uploads/mediaembed/images/481/3138/original.jpg

I natavak priče?[emo_naivan]

http://www.screencast.com/users/springheel_jack/folders/1305/media/0012570c-a91b-44a8-92fb-03e4caa9775d

Quo vadis
Graf od 28.04…nema veze s gartleyom..

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Da li se slazete da imamo formiran obrazac zastave na ATPL sa targetom na cca 430?

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close