Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

koliki je promet zlatom jućer bilo !

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


koliki je promet zlatom jućer bilo !

bar 3x veći od standardnog. ovo je bilo davno prije zatvaranja.

who dares, wins

ooooooooooo pa tek sad vidim kako tu ima moćnih analiza. srećom pa se nema para da se to podupre inače bi bilo jaoooo mama.
nemoj te se ljutiti ali moram malo da bocnem jer su ovo stvarno katastrofalne procijene. [emo_smijeh]

who dares, wins


Zlato je u velikoj mjeri u samo dva dana zaronilo preko 200 dolara.

vidim svi su se uhvatili tih 200 dolara ko da je osmo svjetsko čudo.
koja je razlika u tome dal je zlato palo sa 160 na 140 i sa 1600 na 1400, osim u tragikomičnim naslovnicama po portalima…



koliki je promet zlatom jućer bilo !

bar 3x veći od standardnog. ovo je bilo davno prije zatvaranja.
[/quote]

gdje vidiš promet?

pa eno s pre marketa izgleda da se jućer trgovalo negdi 350000 dolara
koliko vidim iz grafa ,pa to i nije neka trgovina

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


nemoj te se ljutiti ali moram malo da bocnem jer su ovo stvarno katastrofalne procijene. [emo_smijeh]

hehe ne ljutim se. Rekao sam – ne trgujem certifikatima. Žao mi samo svih ovaca, koje mužu na certifikatima. Zlato pratim samo zbog dolara jer trgujem isključivo kvalitetnim američkim dionicama.

Pošto se zabavljaš (samo, da ne gubiš) evo novi graf zlata.[emo_namigusa]. Pitajnce. Ide zlato na cca. 1200 ili je bilo jučer dosta na 1335.10 $ ???[emo_namigusa]



nemoj te se ljutiti ali moram malo da bocnem jer su ovo stvarno katastrofalne procijene. [emo_smijeh]

hehe ne ljutim se. Rekao sam – ne trgujem certifikatima. Žao mi samo svih ovaca, koje mužu na certifikatima. Zlato pratim samo zbog dolara jer trgujem isključivo kvalitetnim američkim dionicama.

Pošto se zabavljaš (samo, da ne gubiš) evo novi graf zlata.[emo_namigusa]. Pitajnce. Ide zlato na cca. 1200 ili je bilo jučer dosta na 1335.10 $ ???[emo_namigusa]

[/quote] od 2200 do 1200 targete mijenjas u kratkom roku..dobar si [emo_ooooo][emo_ooooo][emo_ooooo] ma sto je to 1000 pt..sitnica…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

od 2200 do 1200 targete mijenjas u kratkom roku..dobar si [emo_ooooo][emo_ooooo][emo_ooooo] ma sto je to 1000 pt..sitnica…

Papir i crtež svašta trpi. Još mi nije odgovorio na graf od neki dan, kada je nacrtao da ide preko 1650 [emo_naivan]


od 2200 do 1200 targete mijenjas u kratkom roku..dobar si [emo_ooooo][emo_ooooo][emo_ooooo] ma sto je to 1000 pt..sitnica…

Papir i crtež svašta trpi. Još mi nije odgovorio na graf od neki dan, kada je nacrtao da ide preko 1650 [emo_naivan]

[/quote] nezahvalno je raditi tako dugorocne analize ..ja nisam vidio nijednog TA analiticara koji je ista pogodio na tako dugi period..zadnja 2 dana vozim zlato na 5 min grafu hebate [emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Znam, 60 minutni je već puno, a ne godinama unaprijed bubati, dodavati i oduzimati po potrebi.

Nego, ovo je komedijaški, ne može ni priznati da je zeznuo nego samo upada u nove priče.

Ma šta ti je. EWT DOISTA RADI [emo_smijeh][emo_smijeh]
Kakva komedija.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

New Report

Close