Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega Inverter moram priznati da ja tako ne mislim, dapače po toj logici DLKV bi na 60, JDPL bi na 44kn, ATPL na 190, ULPL na 190, IGH na 160kn,….
Osobno ne vjerujem da će do toga doći jer i ove cijene nisu odraz stvarnog stanja i pretjerano su niske.


Kolega Inverter moram priznati da ja tako ne mislim, dapače po toj logici DLKV bi na 60, JDPL bi na 44kn, ATPL na 190, ULPL na 190, IGH na 160kn,….
Osobno ne vjerujem da će do toga doći jer i ove cijene nisu odraz stvarnog stanja i pretjerano su niske.
sorry ali sto ga ti mlatis sa targetima…44kn [emo_namigusa][emo_smijesak]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ova tema TA je postala vrlo živa,
rasprave na sve strane, analize, grafovi, teorije … [emo_smijeh]

Sad kad su svi odustali moguće da je dno blizu hehe

Obey Ferengi Rules of Acquisition

BLJE-R-A
-tjedni graf
-SS je pred križanjem i gledajući povijest to je uvijek rezultiralo rastom
-razvukao sam i fibo razine,te je razina od 70 kn kvalitetna potpora
-prošlo dno je 70 kn
-ovo je tjedni graf i ne očekujem rast već sutra.ali za tjedna,dva mogući su pozitivni pomaci

Ne kužim zašto mi nije prošao graf.
Ako mi netko može pomoći,neka mi javi.
Štete!

Po novome ti upload privitka šteka,
non stop … Dakle moraš se naviknuti na to 🙂

Obey Ferengi Rules of Acquisition

…ja još od redizajniranja portala nisam vidjela niti jedan graf

spx – slobodan pad nastavljen

granica 1400 pukla nedavno
prosjek 200 dana u dva dana zarednom, pokazan i potvrđen kao izuzetno čvrst otpor
slijedeća stanica – manji otpor je na cca 1340 – padne li ispod biti će tarapane
zatvori li tjedan ispod 1370 biti će krvi i loma slijedeći tjedan

uglavnom za početak ja vidim da ovo ide na cca 1230-1250

još da mogu graf staviti bio bi sretniji…da ne moram piskati jer slika je slika pisanje je pisanje…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Na molbu nekih kolega evo postavljam graf Dalekovoda. Pitanje je bilo optimistična verzija pa je ovim putem objavljujem. Eto tako vidim mogući razvoj ukoliko bi se dogodila deblokada.
Pa dapače i ta predstečajna nagodba nudi 4 mjeseca moratorija što bi dalo priliku Dalekovodu da naplati potraživanja, financije dovede u red, naplati postojeće poslove u završetku.

test učitavanja privitka

Napomena: graf je od korisnika burza

Suricata suricatta

Može se staviti graf sp 500 i na taj način:[emo_palacd][emo_palacd]

http://stockcharts.com/h-sc/ui?s=$SPX&p=D&yr=1&mn=10&dy=18&id=p41548909085&a=228227738&r=1349082607126&w=850&cmd=print

Evo i usporedba graditeljskog sektora za zadnjih 12 mjeseci.
Viadukt sam izostavio jer jedini ima pozitivan trend već poprilično vremena, al
nekako sam siguran da i tu fali onaj finalni šuc kad cijena odleti preko 600kn.

New Report

Close