Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa sad koliko se tko “isfulavao” …. [emo_smijeh]

PS : ovaj novi dizajn, navigacija etc … katastrofa.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Da ovo vratimo na vrh..4. strana pol sata dok nađeš …katastrofa je ovaj novi look …beh teh.analize dionica ko prije …ccc…. MOŽE kolege TA LEDA ? fala …

Da li se netko bavi 2D/3D vizualizacijom rezultata backtesta?

Tom metodom može se vrlo jasno vidjeti koje vrijednosti parametara (da ferengi, parametara) su ‘prirodne’, odnosno koje vrijednosti iz domene od parametra dobro rade kroz cijelu vremensku domenu testa.

Treba mi tool koji zna sažvakati csv (ma bilo kakav input) sa 50ak kolona a da se ne raspadne, a da se može birat koje kolone prikazuje.
I da 3D graf generirani može rotirati zoomirati itd.


zanimljivo nema niti jednog tehničara danima zar su se toliko isfulali da ih je sramota bilo što napisat

Baš gledam kako su se prorijedili postovi na ovoj temi. Bit će da su svi ‘crtači’ na certifikatima. [emo_novac]

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

http://www.traderplanet.com/newsletter-articles/view/8600/distribution:8/

[emo_smijeh] 3D vizualizacija je ok za istraživanja, no i dalje spada u DMB (data mining bias). Ja sa zadovoljavam klasičnim MFEovima, kao dobrim “opisivačima prirode”. [emo_smijeh] , ponavljam i ta 3D vizualizacija, kad pokaže neki “pattern”, onda mora biti stabilna kroz razne out-of-sample serije. ….

Al dobro kolega, vidim da ima tu ljudi koji se ozbiljnije bave ovim poslom [emo_namigusa] … samo naprijed i hrabro …

Obey Ferengi Rules of Acquisition

jel ovo više po vašem ukusu, mr.ferengi?

http://priceactionlab.com/

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Vidio sam to.

A gle, frajer umjesto da to svoje silno znanje iskoristi i u tišini zarađuje ogroman novac, on prodaje nešto. Smrdi.

Inače da čitao sam njegov blog prije (pred oko 6 mjeseci) i čak sam 2-3 stvari naučio, tj povezao bolje radi njegovog insighta. Sve u svemu niš impresivno. Blah [emo_smijeh]

Bitno da ima kolega poput Grazi, i sličnih koji očito znaju o čemu pričaju, te shvaćaju koliko je težak i ozbiljan posao napraviti algoritam trgovanja.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Može li netko staviti tehničku za Zvzd?

Ima li tko ideju zašto ovaj novi mega mrak sustav poslovnog.hr ne želi uploadat sliku kao atačment? [emo_smijeh]

Što kažete na ovu staru ?

“Čovjek može birati između nekoliko metoda da se riješi imovine. Najbrži put je za stolom za rulet, najugodniji je s lijepom ženom, a najgluplji je na burzi.” – André Kostolany

Obey Ferengi Rules of Acquisition

sto kaze tehnicka za dlkv’ gdje je tu potpora il ide u stećaj?


sto kaze tehnicka za dlkv' gdje je tu potpora il ide u stećaj?
potpora ? 60-70 kn iz 2001-2 godine .a odbijanja bude do tamo..[emo_naivan]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close