Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.businessinsider.com/zynga-stock-2012-10
tigruse jesi izvuko rep u jednom komadu odavde?


http://www.businessinsider.com/zynga-stock-2012-10
tigruse jesi izvuko rep u jednom komadu odavde?


mislim da je tigrus u dlkv i čeka 160[emo_smijeh]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Može li TA za ZVZD ?

Crobex zreo za korekciju ?

@ inverter

Vrati se WIN-WIN procjeni, danas ne pada.

@ James

Ovak. Hebi ga, danas ću malo zakasniti na svoj party.

U nedjelju kako smo stigli Munchen dečki su me natjerali (znaju biti jako uvjerljivi) da ih vodim na OCTOBER fest.

Kako sam imao važne sastanke (zbog soje) naručio sam pivo 0,25, ali su simpatične konobarice rekle da nema šanse i donijele mi kriglu.
Kako nažalost nisam u tako dobroj kondiciji, kao neki naši nogometni reprezentativci, nakon desete krigle više se ničega ne sjećam.
Probudio sam se na brodu, a kako sam tamo završio (navodno je jedna konobarica bila ljubazna i otpratila me do broda, hvala joj) nemam pojma.

Normalno, kako je jučer bio Dan neovisnosti, ovi naši se nisu ni pomakli(Nijemci su nas samo gledali).
Tako da utovar soje počinje tek danas. Uzeti ću helikopter, ali ipak ću malo zakasniti na tulum pa možeš početi bez mene.
Nažalost, kako danas idem na jedrenje morati ću se ukrcati na brod do 14 sati.

Što se tiče broda trebao bi doći do Splita u petak. Istovar će biti na doku 15, ako je zauzet na doku 10, ali čisto sumnjam.

lp

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

Sta je ovo?Nema nikakvih analiza?

imam ima evo dalekovod po analizi probioSMO200 al igračima ta ništa ne prestavlja oni se igraju kako hoće i dokle hoće

inače put otvoren prema 170 kn

Nemam nikakvu analizu sto se tice Dalekovoda zdrava pamet mi govori da je otvoren put prema 100,a ako se aktiviraju jamstva za Spaladium Arenu 100 bi mogao biti novi vrh.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Ova tema se izgubila. Teško ju je i naći na forumu.
Nema više ‘pretplaćenih tema’ pa ju (barem meni) nije više lako pratiti.
Bljak, cijela ova priča oko navigacije na novom forumu.

Ali da se vratim na ovu temu..
Da li ekipa vidi da je ATPL izašla iz dugoročnog padajućeg trenda?
Linija trenda je probijena na dosta jakom volumenu i sada se izgleda formira zastavica kao kratkotrajna konolidacija koja u načelu govori da slijedi nastavak trenda (rasta)

Ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju. Ja imam dionice ATPL.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Ova tema se izgubila. Teško ju je i naći na forumu.
Nema više 'pretplaćenih tema' pa ju (barem meni) nije više lako pratiti.
Bljak, cijela ova priča oko navigacije na novom forumu.

Ali da se vratim na ovu temu..
Da li ekipa vidi da je ATPL izašla iz dugoročnog padajućeg trenda?
Linija trenda je probijena na dosta jakom volumenu i sada se izgleda formira zastavica kao kratkotrajna konolidacija koja u načelu govori da slijedi nastavak trenda (rasta)

Ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju. Ja imam dionice ATPL.


A ZASTO BI RASLA ? kad brodari imaju dugorocni pad i losu perspektivu glede poslovanja jos bar 2 godine?[emo_palacd]

buduci da nam je dax postao zanimljiv zadnje vrijeme..jedan grafcenko..vrlo zanimljivi obrazci..u slucaju probijanja ove trend linije iz 2007 ,,o target otom -potom [emo_beztona]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

zanimljivo nema niti jednog tehničara danima zar su se toliko isfulali da ih je sramota bilo što napisat

ja nisam tehničar niti znam čitat grafove a vidim da sp500 ide na 1380bodova a tad di okrene pa me zanima kako crobex razmišlja osim što ga igrači uljepšavaju sa par fondovskih dionica naizmjenično radi ljepše slike

kako iskusni tehničari misle o nekolio dionica

New Report

Close