Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@prognozer

Nisu Knechtove metode nikad profulale ništa, kaj vam je [lol]
Njegovi "countovi" osim što su a) vrlo precizni i nedvosmisleni su i b) pouzdani.

LOOOOL
[lol]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

ATPL ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

CROBEX udario u SMA 200,mislim da neće biti snage za daljnji rast.

bit će bolje................

Kao da su strana tržišta dosta napuhana, a ni Crobex nije daleko ?
Očekujem veću korekciju !

I ja isto očekujem korekciju prema gore, i to vrlo brzo.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ajmo još jednom ponoviti , atpl ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

falco@ ATPL …cjena izasla iz klina na dobrom volumenu ,ovakav volumen nismo vidili dugo vremena…BUY BUY BUY 🙂

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

hvala amigo.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

uzmi to sa rezervom..mooguc je i povratak retest razine…220-230 kn

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

al se kupuje i prodaje.[emo_kuna]

A BALVANA!!! :) :) :)

Zadnji poziv za brod kaj pluta prema MUNCHENU.

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

kolege, zašto ja ne vidim privitke (grafove i sl.)?

New Report

Close