Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

PTKM tjedni graf. približavanje liniji trenda na odokativo 210. s obzirom na to da je otprema radila punom parom preko ljeta, kvartalni izvještaj za cca mjesec dana bi mogao biti jako dobar, što bi dionicu moglo bacit značajno gore. ali vidjet ćemo..

…dosadilo mi, pa evo dva grafa za "jabuku"….

"Istina je neotkrivena laž"

INGRA drugi pogled…

živi bili...

Inverter – tu liniju je index sp 500 već probio. Ipak mislim, da će biti manjih padova (index sp 500 za sada prognoziram minmalan pad na oko 1424-1437 sa jučerašnjih 1361 za par dana). Nakon toga opet rast. [thumbsup]

Evo index sp 500 pao je za sada na novo dno prema prognozi na 1436.34 $.
Moglo bi još do 1427 ali polako će biti ovo kraj i sljedi opet rast. Ajd
[proud]

ATPL izgleda jako kvalitetno prati teoriju valova. 5.val u tijeku i pri samom kraju.
ULPL također odradila ili pri kraju, jedino JDPL nije odradio, al s obzirom da ovo i nema tko prodavati i ne očekujem veće propade na njemu.

Zanimljiv graf usporedbe 4 brodske dionice gledano zadnjih 365 dana.


ATPL izgleda jako kvalitetno prati teoriju valova. 5.val u tijeku i pri samom kraju.
ULPL također odradila ili pri kraju, jedino JDPL nije odradio, al s obzirom da ovo i nema tko prodavati i ne očekujem veće propade na njemu.

…bit će upravo tako ako ne bude drukčije


bio mi je rodjendan nedavno.
pa da Vas pocastim malo…
dlkv.
enjoy.
[wink]

ps. IGH – buy sad.
sell 600kn.


Tigriću, hoćeš li biti tako dobar pa nam staviti TA za ulpl? Prošli put si me nazvao kretenom, nadam se da ćeš ovog puta biti pristojniji [lol]

Bile su neke silne prognoze jednoga kolege već krajem ožujka ove godine u vezi brodara u HR i USA sa obečavajučim grafovima – u stilu ovo če rasti – pa neće ni Kinezi ovo sprečiti. [lol] Dobro, nekoliko stranica poslije je u skladu sa trgovinskom strategijom ovo kao demantirao.

Tjedna EWT analiza Baltic Dry Indexa (BDI) navodi na to, da će index još padati, o što to znači za brodare…..zna se….na žalost – tone se.

Mislim da smo raspravili te tvoje Knecht, neosonovane tvrdnje o mojim mega držanjima brodarskog sektora. [lol]

No dobro, vidim da ne odustaješ, nešto te kopka očito [thumbsup]
Evo još jedan pogled na BDI. Koji se moguće stabilizirao [kiss]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Pogledao sam skoro kompletan forum i kako vidim kolega Knecht imali ste totalne promašaje na SP500 kad je bio na razini 900. Nevjerovatno da ste tada zvali veće dno dok je SP500 otišao gore čak 50%.
Stoga i ovdje mislim da griješite, a pogotovo kad ste silno griješili u prošlosti.

Danas tobogan rasprodaje tko prvi proda njegova djevojka. [thumbsup]

New Report

Close