Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

misljenja sam da ti automat. trgovanje na temelju MACD nebu radilo…autom , na krive sinale ne stoji sa strane i naravno radi nepotrebne gubitke ..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


… ma nekako si rezigniran … možda čak i razočaran u sveti gral (op. TA) …

koliko je kod tebe trajala ta faza potrage za svetim gralom? isto si se mučio s onim signalima koji pobjeđuju goldman sachs dosta dugo. svi je prođemo, al mislim da je sve duže od 6 mjeseci predugo, ja sam toliko cca na fibonaccije izgubio.

@MMM
Frendić,
nisam ja razočaran. TA u smislu neke inteligentnije numeričke analize, vjerojatnosti ima smisla, ali ova "klasična" TA je neučinkovita.

@Inverter
Naravno da nitko (tko je pri zdravoj pameti) nije mislio da ćeš složit automat MACD koji će na crossove
macd i signalne linije kupovat/prodavat. Takvo što je besmiselno u startu. Pričam o MACD testiranjima uz vrlo maštovite pristupe. Filtriranje signala po XYZ kriterija, scenariji itd. MACD naprosto nema nikakvu prediktivnu moć.

@Knox
Ni vrag da je MMM tragao za svetim gralom [kiss]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Svratim pitat kolegu Jamesa jel zasecerio kahvu jucer ili danas…bas se odigrala mozebitnost jednog
primitivnog setupa….
Inace poslikio sam jedan krasan trejd na nafti u cetvrtak i petak(ne samo scalp),reko malo da se vidi kako i primtivci ponekad mogu biti uspjesni svojim primitivnim metodama, medjutoa bilo mi lijeno sve to slozit za vikend!
Sad bi najradije to isao sloziti,ali sad mi se tek ne da pa evo nesto samo na brzinu, a da nije nafta i da nije scalp…
Jednostavno i ucinkovito sa laganom primjesom klasicnog balkanskog primitivizma….

10y t imaju lijepu liniju trenda na dtf i tu je bilo lijepe akcije prosli tjedan(krasni primitivni setupi) mozda ako budem imao volje pokazem i to…
Metali koordinacija radi besprijekorno ondak jos, ondak se idem malo odmoriti


Svratim pitat kolegu Jamesa jel zasecerio kahvu jucer ili danas…bas se odigrala mozebitnost jednog
primitivnog setupa….

10y t imaju lijepu liniju trenda na dtf i tu je bilo lijepe akcije prosli tjedan (krasni primitivni setupi) mozda ako budem imao volje pokazem i to…
Metali koordinacija radi besprijekorno ondak jos, ondak se idem malo odmoriti


nabavio šećer jučer prije rasta, kavu još nisam.
još sam skeptičan, tako da nisam puno.
vidiš li šta na valutama, ja sam čačkao GBPUSD, ali sve je traljavo.

@FerengiHr

Ako imaš kakav komentar na ono što sam napisao, onda barem prije to pročitaj pa ako ti niti to nije dosta, pročitaj još jednom, a ne da pišeš o nečem što nema blage veze s mojim postom (pri tome smatram da razumiješ razliku između kratkoročnog, srednjeročnog i dugoročnog trenda)…a o MACD signalima nisam također ništa rekao nego sam spomenuo da MACD divergira kroz razdoblje od nekoliko mjeseci u odnosu na index sp500 i to se mora odraditi.

Tko umre u jesen za njega nema zime

Može netko TA za viro?

Reisman ,gubernator @ neki dan gledao i komentirao…nece nitko da pogura preko ovih cca 500 kn ,ako prodje sljedeca stanica cca 600 ili u rikverc ako se MIF makne sa kupnje ,eto

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Reisman ,gubernator @ neki dan gledao i komentirao…nece nitko da pogura preko ovih cca 500 kn ,ako prodje sljedeca stanica cca 600 ili u rikverc ako se MIF makne sa kupnje ,eto

Thnx, iako, kolko je kuzim ta (to je malo) kod ta nema ako ovaj ako onaj

Reisman @ to je ono sto ja vidim i moje misljenje…uglavnom tehnicki nezanimljiva …pitaj drugo misljenje ..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Dakle, ta nema ako će ovaj kupit ili ako će ovaj prodat. Iako ja mislim da je tehnički vrlo zanimljiva, no ja sam ipak tu jako slab.
Može netko dat svoje mišljenje, Veliki poglavica Geronimo, Smrad1111…netko od stare gade…a može i Đemsudin

Reisman@ TA+ ako će ovaj kupit ili ako će ovaj prodat +volumen i slika je jasna [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close