Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo što model "Ja pod smokvom" kaže za Crobex. Jasno je da okomite crte označavaju ulaz (zelena) i izlaz (crvena).

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

BTW imam ja i nešto oštriju varijantu, koja lovi sve vrhove i dna, … ali nije najprikladnija za retail trgovce, zbog ulaznih i izlaznih naknada. Za ilustraciju, to je ova varijanta u pilogu, … i kao što rekoh prikladna je za profesionalne trgovce u bankama, fondovima.

Crobex je prikazan preko Open vrijednosti, jer je u naravi modela trgovanje samo jednom dnevno, na otvaranju (inače ne bih mogao biti pod smokvom).

Još jedna napomena. Model je potpuno autentičan, i ne bazira se niti na jednom od indikatora klasične TA.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]


BTW imam ja i nešto oštriju varijantu, koja lovi sve vrhove i dna…

znaš i sam tko kupuje na dnu i prodaje na vrhu…


znaš i sam tko kupuje na dnu i prodaje na vrhu…

Koliko ja znam, a znam…samo Ivana … [lol]

Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis perseverare in errore. - Cum sapienti viro libenter diserimus

@MMM

Daj nam malo pojasni to svoje [tongue]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

tehnicari fx,etf,commodity …dali vas zanima otvaranje teme: strategije trgovanja i obrazlozenje svoje strategije…ovako nesto http://www.forexfactory.com/forum.php?s=3982053efda7364b61ad24e3c70af6ee

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


tehnicari fx,etf,commodity …dali vas zanima otvaranje teme: strategije trgovanja i obrazlozenje svoje strategije…ovako nesto http://www.forexfactory.com/forum.php?s=3982053efda7364b61ad24e3c70af6ee

Ovisi tko bi bio moderator… [lol]

Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis perseverare in errore. - Cum sapienti viro libenter diserimus



tehnicari fx,etf,commodity …dali vas zanima otvaranje teme: strategije trgovanja i obrazlozenje svoje strategije…ovako nesto http://www.forexfactory.com/forum.php?s=3982053efda7364b61ad24e3c70af6ee

Ovisi tko bi bio moderator… [lol]
[/quote]
imas volju? [rolleyes][lol] vjeko je tu ,no ako nema interesa za podjelit misljenja,strategije itd…nis od toga…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Jednostavno i ucinkovito, stalno to ponavljam, ne trebaju Vam nikakvi modeli da bi bili uspjesni…
Meni kao primitivcu ne treba nista vise od osnovne TA, pokoja crta i to je to….
Evo npr. naftara od jucer…

@Inverter
Sto se tice ideje o temi cini mi se kako je to ovdje nemoguca misija

Lijepo Vas pozdravlja balkanski debil leonidas primitivac po priznanju….


Jednostavno i ucinkovito, stalno to ponavljam, ne trebaju Vam nikakvi modeli da bi bili uspjesni…
Meni kao primitivcu ne treba nista vise od osnovne TA, pokoja crta i to je to….
Evo npr. naftara od jucer…

@Inverter
Sto se tice ideje o temi cini mi se kako je to ovdje nemoguca misija

Lijepo Vas pozdravlja balkanski debil leonidas primitivac po priznanju….


jesi ti long ili short naftu, to mi reci.
ja sam long od 78 i to do ušiju.

Prati li tko metale?


Prati li tko metale?

pratim ja, ali ne vidim baš ništa.
ići će s ostatkom tržišta.

New Report

Close