Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hehehe u 11mj smo raspravljali o targetima. I većina se izjasnila za crobex 1500. A bilo je i onih koji su prognozirali novo dno. Sad opet zazivate Cromana. Njegov target se neće ostvariti, jer se dosta toga promijenilo.


Čini mi se da je svakim danom sve izvjesniji Cromanov target o crobexu xxx. [yawn]

…kolega, dajte da vidimo konačno i jednu Vašu analizu crobex-a, bez da se pozivate na neke blogove ili "Croman target-e"

"Istina je neotkrivena laž"


Hehehe u 11mj smo raspravljali o targetima. I većina se izjasnila za crobex 1500. A bilo je i onih koji su prognozirali novo dno. Sad opet zazivate Cromana. Njegov target se neće ostvariti, jer se dosta toga promijenilo.

a što se to promjenilo?

@ ricky
kolega ja nisam tehničar, samo komentiram i iznosim svoje osobne stavove.

A BALVANA!!! :) :) :)

Prvo Ine više neće biti po 1500kn. Imam neke nelikvidne dionice koje skupljam već 2 godine. I prije su padali braniteljski paketići, a sada ih već 6mj nema. Dakle fali dionica. Država će rasprodati svoj portfelj i to sve će ići po većoj cijeni.


Čini mi se da je svakim danom sve izvjesniji Cromanov target o crobexu xxx. [yawn]

a tu izvjesnost komentiraš svaki dan, jaka ti potreba u motivu [wink]


Čini mi se da je svakim danom sve izvjesniji Cromanov target o crobexu xxx. [yawn]

mozete li precizirati o kojem se targetu radi?
trebao bi mi tocan podatak.

hvala…



Čini mi se da je svakim danom sve izvjesniji Cromanov target o crobexu xxx. [yawn]

mozete li precizirati o kojem se targetu radi?
trebao bi mi tocan podatak.

hvala…
[/quote]

970

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

molim mišljenja i komentare na graf…. cijena ingr-r-a se odbila od 23,5% i dodirnula granicu od 38,2% koja se poklapa sa gornjom linijom padajućeg trenda, probojom ove linije mogli bi govoriti o početku rastućeg trenda, zanimljivo je primjetiti rastući MACD….


molim mišljenja i komentare na graf…. cijena ingr-r-a se odbila od 23,5% i dodirnula granicu od 38,2% koja se poklapa sa gornjom linijom padajućeg trenda, probojom ove linije mogli bi govoriti o početku rastućeg trenda, zanimljivo je primjetiti rastući MACD….

Dobro se pazi, ispunio se gap, moglo bi roknut i probit donju stranicu ove zastavice. ili padajućeg trokuta.

A jesam li vam govorio !


molim mišljenja i komentare na graf…. cijena ingr-r-a se odbila od 23,5% i dodirnula granicu od 38,2% koja se poklapa sa gornjom linijom padajućeg trenda, probojom ove linije mogli bi govoriti o početku rastućeg trenda, zanimljivo je primjetiti rastući MACD….

fibo korigira po tebi od kuda???? mislim da si omasio stranu [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Hehehe u 11mj smo raspravljali o targetima. I većina se izjasnila za crobex 1500. A bilo je i onih koji su prognozirali novo dno. Sad opet zazivate Cromana. Njegov target se neće ostvariti, jer se dosta toga promijenilo.

Pozdrav svima

Ono sto sam se naucio u 12 godina prateci burze je da nista nije sigurno (postoji manja ili veca vjerojatnost).
Tako dali ce se (xxx target ) ostvariti ili ne ? Time will tell

(ne zaboravi: put prema cilju nije uvjek ravan!)

Prije 3-4 godine nije bilo puno pisanja o fibb razina i valovima…vidim da ima promjena

Ps intresantna informacija

(dali je tocna ili ne? Neznam)) : Broj on-line korisnika: registiranih: 176, gostiju: 134977

Koji je target Crobexa?????
To ce puno utjecati sutacija oko Grčke, a po meni ona će se pozitivno odraditi u korist EU.
Kod nas zajedničkim snagama se urušaca Crobex.
Vidim da se ponovno javljaju likovi koji bi rado uništili Crobex ili našu Hrvatsku.
Svaka čast.
Naš index će se sigurno oporavtiti.Siguran sam od jeseni se bude pisalo sasvim drugačije po novinama,portalima….

New Report

Close