Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kratka opservacija…
izgleda da klinovi na hr burzi često kao “izduše”, probiju malo na krivu stranu, a potom okrenu na pravu.
tako je bilo i s grobijem.
baš me zanima što će biti s klinom na atpl-u.

Klinovi su obrasci nastavka trenda . Oni ukazuju na pauzu u prevladavajućem trendu, te da će se cijene poslije nastaviti u smjeru inicijalnog trenda. John J. Murphy


DAX u problemima:

korekcija ne mora biti cik-cak na dole.
prema ewt-u imaš brojne tipove mogućih korekcija, s dramatično različitim nivoima ronjenja i čitavom paletom vremenskih intervala u kojima se korekcija može zbiti.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

daculo:

moze ovako??? [lol] [lol]

ne, ovako.

da to je ina i graf od 6mj.

[lol] [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo


vlad1111: ” daculo: ” moze ovako??? [lol] [lol] ” ne, ovako. ” da to je ina i graf od 6mj. [lol] [lol]

pa naravno.
malo sam ti brčka po grafu[lol]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

viđe ove egzibicije…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

i onda BUM!!!!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

bol ina…
samo da ne za[color=blue]bol[/color]i.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

ledo- danas prema oscilatorima blizu sell signala.

a grobi prema prognozi- rovovska bitka između 3900-4000.
bit će to interesantan ponedjeljak

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Moze li mi netko komentirati HT?
Neka vazna informacija koja mi je promakla?
Smatram da je FI bio zadovoljavajuci a TA kaze da je bilo vrijeme za kupnju i ustvari jos traje!
Sto mislite o slijedecem scenariju:

CROBEX ce poceti padati jer nije na zadovoljavajuci nacin probio 3900 ali ne tako naglo dolje jer ce ga drzati rast dionica HT-a!
Ostale likvidne dionice prema dolje, osim INE za koju nemam predvidjanje.
???

BEZ PANIKE, MOLIM

vlad1111 bili mogao usporedit korekciju na S&P 500 od 2002 god i usporedit sa ovogodišnjom korekcijom crobexa ? mogao bi ubacit 200dnevni pomični prosjek..ja bi napravio ali ne znam

Vadi jedan krumpire i upita ga drugi jesu li dobri krumpiri, a ovaj prvi mu odgovori da ovi bolji i jesu, a ovi gori i nisu.

@ gablec
koliko znam, svaka korekcija je jedinstvena.
mislim da usporedba ne bi imala smisla.

@ ina

ina je već danas pomalo izgubila dah.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

ma ni ne gledam šta pišem ..usporedba S&P 500 iz 2002 i CROBEX 2008 sa pomičnim prosjekom ..aj izvedi to pliz

Vadi jedan krumpire i upita ga drugi jesu li dobri krumpiri, a ovaj prvi mu odgovori da ovi bolji i jesu, a ovi gori i nisu.

New Report

Close