Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

moze ovako???

[lol] [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo

Za JDPL . Gornja linija trenda je položena , dok donja ima rastući nagib. Obično slijedi rastući trend .


moze ovako??? [lol] [lol]

ne, ovako.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

kolega vlad, dali Vi možete uložiti još samo malo truda pa da taj privitak bude zaista kompletno vidljiv jer ovako nevidim smisao.

nastavak

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


kolega vlad, dali Vi možete uložiti još samo malo truda pa da taj privitak bude zaista kompletno vidljiv jer ovako nevidim smisao.

meni je sve vidljivo.
ovisi o kompu.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

saveaj na svoj komp pa otvori.
vlad ti se da tisak i ledo usporedit, kolko se prate?

shabaneli:

kolega vlad, dali Vi možete uložiti još samo malo truda pa da taj privitak bude zaista kompletno vidljiv jer ovako nevidim smisao.

meni je sve vidljivo.
ovisi o kompu.


aha, onda nek si kupim drugi monitor.[lol]
tnx

DAX u problemima:

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !

kratka opservacija…
izgleda da klinovi na hr burzi često kao “izduše”, probiju malo na krivu stranu, a potom okrenu na pravu.
tako je bilo i s grobijem.
baš me zanima što će biti s klinom na atpl-u.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

vlad1111:

shabaneli:

kolega vlad, dali Vi možete uložiti još samo malo truda pa da taj privitak bude zaista kompletno vidljiv jer ovako nevidim smisao.

meni je sve vidljivo.
ovisi o kompu.

aha, onda nek si kupim drugi monitor.[lol]

Opcija : View, Zoom , 80 %
tnx


saveaj na svoj komp pa otvori. vlad ti se da tisak i ledo usporedit, kolko se prate?

nemam sad vremena.
možda preko vikenda.
p.s.
uvik vozim paralel slalom, dvi-tri staze minimalno.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close