Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



kolega Khmm,

Kako vidite LKRI ?


Ovako nekako..
[/quote]
Hvala!

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Glede Belja…Stoc. fast može dugo ostat u gornjem području, a da cijena raste. Meni osobno je najznačajniji slijedeći graf (tjedni)…



uhvatili ste se belja, a u čistom, dosadnom, besmislenom sidewaysu je već ohohoho.
zar ovako izgleda proboj (RSI)? proboj nosi sve pred sobom, ovo je traljavljenje.

A kad da se ga uhvatim ? Kad poraste još 20% ?
Trenutno tehnički odlično stoji. Neću reći najbolje na ZSE-u jer nisam sve dionice analizirao.

[/quote]

Opet flyer o nekakvom proboju i opet krivo crta trend linije.
Pa gdje ti vidiš proboj?

Jedini proboj ti je bio u listopadu prošle godine, to ti je ova zelena trend linija koju sam nacrtao i zeleni krug je proboj a drugi zeleni je test proboja.
Plavim je nacrtana pravilna trend linija koja pokazuje da proboj nije uspio.

Tehnički stoji bezveze, ni vrit ni mimo, očigledno iskrcavanje u toku, drže ga flat, a nalazi se u području blizu prijašnjeg vrha pa bih toplo preporučio da se ne dira ni štapom.




Idem danas u šoping na američkom tržištu. Padom ispod 1357 pogriješio sam. Treba gledati što će se dogoditi sa futuresima danas do otvaranja američke burze u 15.30. Kupujem dionice QQQ i AAPL.

Ti ćeš i gaće ostaviti na štapu sa svojim analizama. Naročito ako još nastaviš pa kupiš i AAPL danas

[/quote]

APPL danas do sada porastao za 4,37% a QQQ za 2,12%. Index sp 500 za sada je postigao prognozirani target 1392 od pre par dana stavljen na ovom forumu. To je to.

Volim kad pogodim (čitaj zaradim). [cool]
[/quote]

Daj mi reci što si zaradio ako si prekjučer kupoavo AAPL koji je pao 4% a jučer je narasao 4%?
Isto vrijedi i za qqq.
A sorry, sad mi je sinulo, ti si kupio na dnu a prodao na vrhu [thumbsup]



Glede Belja…Stoc. fast može dugo ostat u gornjem području, a da cijena raste. Meni osobno je najznačajniji slijedeći graf (tjedni)…



uhvatili ste se belja, a u čistom, dosadnom, besmislenom sidewaysu je već ohohoho.
zar ovako izgleda proboj (RSI)? proboj nosi sve pred sobom, ovo je traljavljenje.

A kad da se ga uhvatim ? Kad poraste još 20% ?
Trenutno tehnički odlično stoji. Neću reći najbolje na ZSE-u jer nisam sve dionice analizirao.

[/quote]

Opet flyer o nekakvom proboju i opet krivo crta trend linije.
Pa gdje ti vidiš proboj?

Jedini proboj ti je bio u listopadu prošle godine, to ti je ova zelena trend linija koju sam nacrtao i zeleni krug je proboj a drugi zeleni je test proboja.
Plavim je nacrtana pravilna trend linija koja pokazuje da proboj nije uspio.

Tehnički stoji bezveze, ni vrit ni mimo, očigledno iskrcavanje u toku, drže ga flat, a nalazi se u području blizu prijašnjeg vrha pa bih toplo preporučio da se ne dira ni štapom.
[/quote]

a da vi pametnjakovici ubacite neki drugi oscilator ako vam RSI nije dovoljan?!?

to vam nije sinilo????

mrzim ovakve diskusije…
[angry]




Glede Belja…Stoc. fast može dugo ostat u gornjem području, a da cijena raste. Meni osobno je najznačajniji slijedeći graf (tjedni)…



uhvatili ste se belja, a u čistom, dosadnom, besmislenom sidewaysu je već ohohoho.
zar ovako izgleda proboj (RSI)? proboj nosi sve pred sobom, ovo je traljavljenje.

A kad da se ga uhvatim ? Kad poraste još 20% ?
Trenutno tehnički odlično stoji. Neću reći najbolje na ZSE-u jer nisam sve dionice analizirao.

[/quote]

Opet flyer o nekakvom proboju i opet krivo crta trend linije.
Pa gdje ti vidiš proboj?

Jedini proboj ti je bio u listopadu prošle godine, to ti je ova zelena trend linija koju sam nacrtao i zeleni krug je proboj a drugi zeleni je test proboja.
Plavim je nacrtana pravilna trend linija koja pokazuje da proboj nije uspio.

Tehnički stoji bezveze, ni vrit ni mimo, očigledno iskrcavanje u toku, drže ga flat, a nalazi se u području blizu prijašnjeg vrha pa bih toplo preporučio da se ne dira ni štapom.
[/quote]

a da vi pametnjakovici ubacite neki drugi oscilator ako vam RSI nije dovoljan?!?

to vam nije sinilo????

mrzim ovakve diskusije…
[angry]
[/quote]

Pa ne pilim ja po RSI u nego flyer stalno pili o proboju na RSI-u.Samo mu želim ukazati da nema nikakvog proboja na RSI-u.Vidi se na svim drugim indikatorima da je BLJE tehnički totalno bezveze a on priča kako je tehnički odlično.na stohu je čisti sell signal

Babyface – kupio sam AAPL po 581$ i nisam ga još prodao.

Inače svim forumašima, koji pišu ovdje na forumu TA i koji ne pridonose ništa drugo osim kritiziranja uvijek preporučujem, da počinju stavljat svoje grafove sa analizama, kako bi mogli konstruktivno preći u debatu. Do sada koliko vidim nisi stavio ni jedan svoj graf iz kojeg bi se dalo vidjeti tvoj stil razmišljanja.Nitko nije bez greške – ni ja i to priznajem.

Svim novim forumašima kaji su prošlosti kritizirali i nisu stavljali svoje grafove rekao sam isto: Ako ne želiš stavljati svoje grafove – ne obračaj mi se više. Ajd.

Babyface, a da odeš na pecanje ?

da tehnička analiza išta vrijedi i išta može pogodit ne bi vi ovdje o njoj pričali, već iz vile s Azurne obale [thumbsup]
tako da mislim da se uzalud raspravljate, ali samo nastavite ako vas zabavlja.
pozdrav [tongue]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Što kaže TA za dlkv?



uhvatili ste se belja, a u čistom, dosadnom, besmislenom sidewaysu je već ohohoho.
zar ovako izgleda proboj (RSI)? proboj nosi sve pred sobom, ovo je traljavljenje.

A kad da se ga uhvatim ? Kad poraste još 20% ?
Trenutno tehnički odlično stoji. Neću reći najbolje na ZSE-u jer nisam sve dionice analizirao
[/quote]
Ispod 80kn kad je bio na dnu range-a.
Kolega roger me prije mjesec dana pitao za BLJE i to je bila jedina preporuka da kupuje uvijek ispod 80. Možda ode sad 100% gore, ne znam, jer se na grafu vidi ništa.
Ako si long ostani long i dokupi ako opet dođe na 80, al pričat sad na 88 o antologijskoj prilici…

Evo ti jedan tigruse, da se ne umisliš previše. [kiss]


Kota 1860 na crobexu se čini vrlo zanimljiva

je
[thumbsup]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Obje linije su flat, nema tu nikakve promjene trenda još.

nije bitno da li su flat, bitno je samo dali se presjeku. To je primarni indikator u modelu za otvaranje SHORT pozicija (zatvaranje LONG pozicija – jer model radi sam s jednom pozicijom).

Imam, međutim i 3 sekundarna indikatora, koji su zapravo primarni indikatori za ulazak u LONG poziciju. Sva tri su već neko vrijeme, barem 10 -15 dana nezgodnog izgleda.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

New Report

Close