Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Khmm može ddjh?


Khmm može ddjh?

Međeđe divergencije, gornji rub rastućeg kanala.. Ovako, brzinski..

Da ga imam, prodao bih..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Hvala

kolega Khmm,

Kako vidite LKRI ?

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Idem danas u šoping na američkom tržištu. Padom ispod 1357 pogriješio sam. Treba gledati što će se dogoditi sa futuresima danas do otvaranja američke burze u 15.30. Kupujem dionice QQQ i AAPL.

Ti ćeš i gaće ostaviti na štapu sa svojim analizama. Naročito ako još nastaviš pa kupiš i AAPL danas

[/quote]

APPL danas do sada porastao za 4,37% a QQQ za 2,12%. Index sp 500 za sada je postigao prognozirani target 1392 od pre par dana stavljen na ovom forumu. To je to.

Volim kad pogodim (čitaj zaradim). [cool]

Sta cemo sa beljem? vidim pocela neka mini euforija oko toga prije par dana

evo kako ja vidim: EMA20 je presjekao EMA100 prema gore, i sad cekamo da vidimo dali ce uspjet presijec liniju EMA200, pocelo je razdoblje konsolidacije i formiranje trokuta, rsi i momentum imaju dobru potporu, jedino mi je stochastic malo sumnjiv, sve je lijepo naznaceno pa procijenite sami

2. slika prikazuje jednu mogucnost formiranja SHS-a na koju treba pripazit i koristit stop loss ako probijemo liniju vrata.
Ugl. kako sada izgleda, ulazimo u konsolidaciju, pa ako probijemo gornju liniju trokuta i EMA200 moguc je lijepi rast


Ja pod smokvom / Always In – model kaže 99,9% vjerojatnost za SHORT pozicije na neko vrijeme


…kolega, stavite na forum sliku Vašeg modela. Modeli koje ja koristim mi ne pokazuju trend već kretanje u horizontalnom kanalu. Kada budu probijeni određeni leveli, moći će mo govoriti o trendu medvjeda ili bika. Govorim prvenstveno o srednjeročnom trendu za valutni par EUR/USD (dugoročni trend je još uvjek trend medvjeda). Isto tako modeli na ostalim valutnim parovima ili indeksima bi trebali potvrđivati isto – ako razgovaramo o srednjeročnom trendu.

LP
[/quote]

prekjučerašnji kiss of bear prikazan je na slici modela (kad crvena padne ispod plave nastupila je promjena trenda). Jučer je došlo do laganog odbijanja (0,01% vjerojatnosti !!! ). Zanimljiv slučaj – do sada ga nisam zabilježio.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Obje linije su flat, nema tu nikakve promjene trenda još.


kolega Khmm,

Kako vidite LKRI ?


Ovako nekako..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Glede Belja…Stoc. fast može dugo ostat u gornjem području, a da cijena raste. Meni osobno je najznačajniji slijedeći graf (tjedni)…

uhvatili ste se belja, a u čistom, dosadnom, besmislenom sidewaysu je već ohohoho.
zar ovako izgleda proboj (RSI)? proboj nosi sve pred sobom, ovo je traljavljenje.


uhvatili ste se belja, a u čistom, dosadnom, besmislenom sidewaysu je već ohohoho.
zar ovako izgleda proboj (RSI)? proboj nosi sve pred sobom, ovo je traljavljenje.

A kad da se ga uhvatim ? Kad poraste još 20% ?
Trenutno tehnički odlično stoji. Neću reći najbolje na ZSE-u jer nisam sve dionice analizirao.

New Report

Close