Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vi kolega mora da ste broker jer koliko vidim Vi stalno vičete: SELL, SELL, a bez BUY, što znači da jedino i isključivo se bavite šortanjem, a to možete samo ako ste broker. [smiley]

Ispravak netočnog navoda:
FerengiHR je u više navrata najavio buy signale na raznim dionicama.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Belje….
Današnje, zatvaranje iznad 87,5 bi moglo označit početak novog bulla na ovoj dionici.
U zadnjih tjedan dana i RSI i cijana su ubrzali svoj rast…



Vi kolega mora da ste broker jer koliko vidim Vi stalno vičete: SELL, SELL, a bez BUY, što znači da jedino i isključivo se bavite šortanjem, a to možete samo ako ste broker. [smiley]

Ispravak netočnog navoda:
FerengiHR je u više navrata najavio buy signale na raznim dionicama.
[/quote]

ispričavam se

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

@Flyer

Baš sam htio BELJE bacit u fokus,
mislim da vam je zaključak da bilo kakvim rastom u narednim danima ova dionica generira bull signal.
A prostora za rast ima nakon ovakvog gigantskog bočnog gibanja. Doduše tek mora generirati taj signal.


@Valentine
and Jubito

Pa buy signale koji će kupovat nakon shortanja, u smjeru trenda je barem lako implementirati.
To što ja postam samo ekstremne signale ne znači da ne postoje i signali za nastavak trenda [thumbsup]

Čini se da su ATPL i ATGR napokon spremne potegnuti.

Obey Ferengi Rules of Acquisition


Belje….
Današnje, zatvaranje iznad 87,5 bi moglo označit početak novog bulla na ovoj dionici.
U zadnjih tjedan dana i RSI i cijana su ubrzali svoj rast…

nisam ni sumnjao da ćete uspjeti
čestitam, a hoće li biti čišćenja do 90 kn?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Belje….
Današnje, zatvaranje iznad 87,5 bi moglo označit početak novog bulla na ovoj dionici.
U zadnjih tjedan dana i RSI i cijana su ubrzali svoj rast…

nisam ni sumnjao da ćete uspjeti
čestitam, a hoće li biti čišćenja do 90 kn?
[/quote]

E sad, čekaj još malo pa ćeš vidit… [wink]

hvala [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

sta ste podigli gace na stap?
[smiley]


Nema kod mene predaje kolega, ili mlatim neprijatelja svojim oruzjem ili koristim njegov arsenal ja ne biram!
Iako sam balkanski primitivac(ili mozda upravo zato) ne bojim se ni FEDA ni brutalnog kapitala..
Sa kopljem povucem par linija u pijesku i napadam brutalni kapital kopljem direktno u glavu, kad god se ukaze prilika……..

P.S. Slika je od prekjucer zbog Vase kolaboracije sa brutalnim kapitalom ne smijem otkriti svoje sadasnje polozaje.

Spartaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa…………

Vidi čudo,

dionica koja proizvodi gnojivo pala 100 kuna ili ti okvirno oko 25% od vrha nakon sell signala [lol]

Obey Ferengi Rules of Acquisition


Belje….
Današnje, zatvaranje iznad 87,5 bi moglo označit početak novog bulla na ovoj dionici.
U zadnjih tjedan dana i RSI i cijana su ubrzali svoj rast…

Eto, i baš netko slučajno stavio tisuću komada na tu cijenu na kupnji, idila….čestitke [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



@Flyer

Baš sam htio BELJE bacit u fokus,
mislim da vam je zaključak da bilo kakvim rastom u narednim danima ova dionica generira bull signal.
A prostora za rast ima nakon ovakvog gigantskog bočnog gibanja. Doduše tek mora generirati taj signal.


@Valentine
and Jubito

Pa buy signale koji će kupovat nakon shortanja, u smjeru trenda je barem lako implementirati.
To što ja postam samo ekstremne signale ne znači da ne postoje i signali za nastavak trenda [thumbsup]

Čini se da su ATPL i ATGR napokon spremne potegnuti.

DLKV još malo pa i on spreman.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Vidi čudo,

dionica koja proizvodi gnojivo pala 100 kuna ili ti okvirno oko 25% od vrha nakon sell signala [lol]


pa kolega budite ozbiljni, ako kolege plavi i lynx kažu da je TA glupost onda je valjda tako…i manite se ćorava posla
ali ozbiljno, ja do sada nisam zapazio da je jedna dionica kao ptkm imala sell na satnom, dnevnom i tjednom grafu…triple x [bye]

New Report

Close